Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jellemző manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző manapság hogy a csinos nők túl büszkék?

Figyelt kérdés
Utcán, de mindenhol, lehet látni olyan csinos nőket, akik büszkék, hogy ÉN NŐ VAGYOK. nézésük stílusúak stb. Ismerkedni lehetetlen velük, mert ha meg is szólítanád őket kinevetnek mit akarsz te tőle stb. Szóba se állnának veled, és olyan nézésük van, ami azt sugallja, hogy úgyse kaphatsz meg soha.
2013. júl. 25. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja, mindet személyesen ismered, azért tudsz általánosítani.
2013. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

"ÉN NŐ VAGYOK. Ismerkedni lehetetlen velük, mert ha meg is szólítanád őket kinevetnek mit akarsz te tőle stb. Szóba se állnának veled, és olyan nézésük van, ami azt sugallja, hogy úgyse kaphatsz meg soha."


Mit akarsz nő létedre a nőktől? Pasik is félnek ismerkedni nőkkel, nem hogy nő-nővel

2013. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne irigykedj.
2013. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2: ugye ezt most viccnek szántad? Ha nem, akkor nyomás az iskolapad és szövegértelmezést tanulj ezerrel.
2013. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csinos nőnek tartanak. Sokan próbálkoznak nálam. Néha mondjuk zavaró, főleg, hogy leszbikus vagyok. De sosem nevetek ki senkit, udvariasan megmondom, hogy nem vagyok szabad és ennyi is. Nem értem, hogy mi bajod kérdező azzal, ha valaki nem akar semmit a másiktól és ki is mutatja? Húzza el előtted inkább a mézes madzagot és aztán ejtsen pofára? Döntsd el melyik a jobb.
2013. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kolosszus22 ***** válasza:
Szerintem a legtöbb inkább hülyén kezeli a helyzetet, gyakorlatilag önértékelési zavarok miatt vonnak maguk köré egy burkot, amitől megközelíthetetlenség látszatát keltik akarva-akaratlanul, pedig a legtöbbjük teljesen normális ha sikerül szóba elegyedni velük.
2013. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!