Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
Van egy 3.5-éves kislányom egy 10-éves kapcsolatból született,de apuka elhagyott minket.Én összejöttem elég hamar egy régi ismerősömmel akivel még 16-évesen jártunk.Most együtt vagyunk 2.5-éve.Elfogadta a kislányt,minden jó volt ezelőtt 2-hónapig.Visszamentem dolgozni és a munkahejen megismerkedtem egy sráccal,van neki felesége és egy kisfia.Elég sokat beszélgettünk és mindeketten éreztük hogy nem vagyunk közömbösek egymáshoz.Ő már az elején megmondta hogy nem fogja elhagyni a családját.Így megszerveztünk egy találkozót ahol le is feküdtünk egymással,majd pár nap múlva megismételtük,és ez ment volna nem tudom meddíg,de sajnos lebuktunk a felesége előtt.,megbeszéltük hogy most nem találkozunk,de hozzátette hogy szeretne még velem találkozni amint a felesége újra megbízik benne.Sajnálatos módon én beleszerettem és ezt ő pontosan tudja,de azt mondta hogy nem érez irántam semmit.De én úgy gondolom hogy ez nem így van,mivel szeretne még találkozni velem.Hogy tudnám elérni hogy belém szeressen??Tudom hogy ez nem szép dolog egyikünk részéről sem,de nem tudok az érzéseimnek parancsolni.Nagyon szeretem és nem tudom elfelejteni,mindent megadnák hogy szeressen.Mit csináljak??
2013. júl. 25. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
mit látsz a szemében?akármit is mond szerintem a szeme elárulja,vagy ahogy hozzád ér..
2013. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinálj?

Ásd el magad, b.meg!

Te és a féreg fickó is!

Persze, tudom, hogy érzelmek stb, de legyünk már felnőttek és tudjunk már parancsolni a vágyainknak! Nem ösztönlények vagyunk!

2013. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz parancsolni az érzéseidnek? Haragból azért ne ölj meg senkit! Azt már nem magyaráznád ki a bíróságon ezzel a gyenge szöveggel.
2013. júl. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tönkretettél egy kapcsolatot, bántottál egy nőt, aki téged nem, gyerekei vannak a palitól, a gyerekek pedig szeretik Apucit, akit te el akarsz venni tőlük. Ne mond, hogy nem, mert ezt tennéd. Átvágod azt az embert, akit belevittél a gyereked életébe, aki gondoskodik a te gyerekedről, míg te egy eldugott helyen kefélsz egy alakkal akit alig ismersz. Ha korrekt lennél, szakítottál volna a pároddal, ha úgy érzed nem elég neked, és ahelyett a házas pali helyett kereshettél volna egy másik bikát. Gratulálok, ne várd, hogy bárki is sajnáljon, főleg hogy gyerekek is isszák majd ennek a levét.
2013. aug. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!