Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » >MELEG KÉRDÉS< Működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

>MELEG KÉRDÉS< Működhet egy kapcsolat ilyen távolságban?

Figyelt kérdés

Egy faluban lakom és van egy srác, aki a városban. Kb fél órára lakik vonattal(+egy kis séta) és félek, hogy szüleim nem engedik a túl gyakori feljárást egy héten(sztem max 2 alkalom). A srác elég keményen dolgozik és nem tudom, hogy melyik héten, hogy tudna lejönni.. Szóval az a 'problémám, hogy így működőképes-e egy kapcsolat, hogy nem olyan sűrűn találkozunk és ilyenek a körülmények?(tudom, hogy ez élőbe derül ki, de véleményeket kérek). 16/F


Köszönöm az értelmes, emberi válaszokat. A homofóbokat meg kérem szépen, hogy tartózkodjanak..



2013. júl. 25. 23:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Nyugodtan kiírhattad volna a kérdést anélkül is, hogy közölted volna, hogy meleg vagy. Nem ez a lényeg itt.
2013. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megoldható. Ki kell próbálnotok, de sokan belemennek egy ilyen kapcsolatba, és jól is elsülhet.
2013. júl. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Mint sáskák, úgy rohannak le..De tényleg vagány dolog a monitor mögül ugatni;)


Azért közöltem, mert úgyis belekötne vki hogy pl:"miért nem a srác jár le hozzád, hát ez így szokás.."


Köszönöm az eddigi egy érteles választ!

2013. júl. 25. 23:35
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Én nem értem a "takarodj" hozzászólókat...

ha nem tetszik nekik, nem kell megnyitni.

Amúgy ez nem egy olyan tipikus meleg kérdés, ez nálunk is elő fordul.

HA vannak erős érzelmek, ki fog tartani a dolog. Ha nincsenek, akkor nem.

2013. júl. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
és jól is ELSÜLHET
2013. júl. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! A hármas válaszoló vagyok. Pont azért írtam, hogy fölösleges volt kiírnod, hogy meleg vagy, mert ha nem írtad volna ki, akkor nem jött volna a sok a troll.
2013. júl. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
-a
2013. júl. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szexuális hova tartozás teljesen mellékes. Emberek vagyunk mind.. Szerintem müködhet egy kapcsolat heti 2 találkával is, próba szerencse. Ha valakit èrdekel a másik és szereti is az csinál idöt , hogy együtt lehessenek.
2013. júl. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
ha beleszerettek egymásba, simán működni fog :) (tapasztalat)
2013. júl. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

köszönöm azoknak akik érdemben válaszoltak :)

remélem igazatok lesz:)

2013. júl. 26. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!