Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmet elmondhatatlanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet elmondhatatlanul zavarja, hogy előtte volt egy hosszabb kapcsolatom. Hogyan tudnám megnyugtatni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 4 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, és úgy érzem, hogy nekem Ő az igazi, és elmondhatatlanul szeretjük egymást, és úgy érzem vele magam, mint senki mással.

Őt azonban - főleg mostanában - nagyon zavarja, hogy előtte volt egy hosszabb (helyel-közel 2 éves) kapcsolatom (neki pár komolytalanabb volt csak, ilyen 1-2 hónapos) és mostanában egyfolytában azon forog, hogy őt is biztos ennyit szeretgettem, meg vele éltem át elsőnek mindent stb.

Megpróbáltam neki elmagyarázni, hogy tök szar volt az a 2 év és nem jelent nekem semmit, és vele már ez a 4 hónap is 1000x többet jelent és nem is úgy van hogy vele éltem át elsőnek sokmindent, és nem is igazán szerettem.


De hajthatatlan az utóbbi 3 napban egyfolytában ezen forog.

Mit tehetnék, hogy elhiggye, ő az első és egyetlen akire IGAZI NŐKÉNT tekintek?


22F és 22L



2013. júl. 25. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz, ha nem hiszi el, amit mondasz. Ez az ő hülyesége, ha van egy kis esze, akkor úgyis túlteszi magát a dolgon.
2013. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha a helyedbe képzelem magadat, én ilyesmiken gondolkozom (és ezeket zúdítanám rá):

Nem hiszel nekem? Nagy a bizalom.

A múlt az már múlt, nem tehetek róla. Mit csináljak vele? Mi értelme ezt felhozni? Most veled akarok lenni.

Miért vagy ilyen gyengeelméjű? Nem véletlenül vagyok veled.

Kérd meg, hogy szívem, mi lenne ha most két hétre nem beszélnél a témáról. Jó lenne, ha mint szerelmed, képes lennél hinni nekem, mert ez eléggé lohasztó. Ha nem mondod el még 100x, hogy nem téged szeretlek, akkor talán kicsit boldogabbak lennénk és én téged szeretlek..... Mi lenne ha rinya nélkül bebizonyíthatnám? A mi 4 hónapunk nem lesz csak úgy 2 év, valóban, de a kapcsolatok már csak így mennek.....Ettől még téged szeretlek.

Szerintem ezerrel kommunikálj vele.... De először kérd meg, hogy fejezze be ezt a szövegelést, mert SEMMI ÉRTELME.

2013. júl. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na de ha nem teszi magát túl, akkor... jobban jártok, ha abbahagyjákok. Készülj fel erre, hogy valószínű be is következik. Kérdezd meg tőle, hogy szeret e, ha igen, akkot feletse el, ha nem akkor haladj tovább és ne nézz vissza. Nem mindig alakulnak ugy a dolgok, mint ahogy azt szeretnénk...
2013. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló azaz en voltam olysn szituban mint a barátnőd! Aztán az akkori parom mondta, hogy nyugodjak le és en leszek a leghosszabb kapcsolata! 7evig voltunk együtt! :-)
2013. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem sok jóval kecsegtet.

Ne mentegetőzz, és ne magyarázkodj, - része a megtörtént világnak, ezzel nincs mit enni se neked, se neki.


Ha így jó vagy: örüljön, ha nem hát lépjen.

2013. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem emlegeted fel, nem értem miért kezdett el rajta kattogni ilyen szinten.

Majd csak lenyugszik, de hogy jött ez neki? Kérdezd meg, most miért kezdte el ezt 4 hónap után?


Amikor belegondolok én is, hogy mit csinált a barátom a volt nőjével, én is könnyen felhúzom magam a gondolattól de nem mondom neki. Ő volt, hogy emlegette is, hogy ilyen meg olyan programokon vettek részt, az azért bántott és adtam is neki érte.

2013. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

soha az életben nem hoztam fel, csak a kapcsolat elején, mikor beszéltünk arról, hogy kinek milyen kapcsolatai voltak korábban. Bezséltünk ezekről fél órát aztán ennyi.


Én soha nem hozom fel a korábbi kapcsolatom.

Úgy jött neki ez most fel, hogy szeretnénk lefeküdni egymással, de abszurd módon mindkettőnknek tök véletlenül UGYANAZON a napon volt intim területet érintő műtétje, ami után nem szabad egy jó ideig nemi életet élni.

És most lassan letelik az idő, szexen kívül volt már minden, de most azon kattog, hogy hát én biztos milyen jót szeretkeztem a korábbi kapcsolatomban (pedig NEM, és hiába mondom, hogy szar volt minden, azt hiszi csak megnyugtatásnak írom)

2013. júl. 25. 14:51
 8/10 A kérdező kommentje:
szakítottam velem :((( de nem ezért, hanem mert van egy tetoválásom :((
2013. júl. 30. 09:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Dobott vagy dobtad?

Milyen tetkóért már?

2013. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
2013. júl. 30. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!