Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyors tanacs. Valaki segitsen!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors tanacs. Valaki segitsen! Mit es hogyan kene csinalnom?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, nalam sokkal idosebb. Nagyon aranyos, kedves es hat beleszerettem. Eleg fura kapcsolatunk van, mivel tetszem neki (tole tudom), de nem tudja, hogy szertem. Valahogy megis inkabb baratok vagyunk, de en ennel joval tobbet szeretnek.

2013. júl. 26. 01:50
 1/4 Bummer ***** válasza:
Hagyd, hogy az ösztönök vezessenek. Annál nincs jobb tanácsadó. :)
2013. júl. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na csak ne anyucikázz te itt, jó?
2013. júl. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
velem 3 éve ugyanez volt..mond el, neki smárold le, vagy nemtudom, de én azóta is bánom, hogy nem jöttem össze vele...
2013. júl. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kozold vele mit erzel....
2013. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!