Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális egy 17 éves lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális egy 17 éves lánynak szexuális életet élnie?

Figyelt kérdés

A lányom több, mint fél éve van együtt a barátjával (20). Nagyon kedvelem a fiút, figyelmes, kedves, és boldoggá teszi a lányomat, több, mint fél éve vannak együtt.

Kb. 1 hónapja mondta el a lányom, hogy lefeküdtek, aminek én nem örülök, próbálom is úgy alakítani, hogy ne tudjanak szexelni.

Ezzel rosszat teszek?


2013. júl. 26. 08:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális.Nem kislány már.Ha ebbe beleszólt volna az anyám biztos mérges lettem volna rá.Ő így döntött, már nem tudod visszaforgatni az időt.Hagy szexeljen ha akar.
2013. júl. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Gratulalok hozza, hogy megprobalsz beleszolni a lanyod szexualis eletebe... Minek szulted meg egyaltalan??
2013. júl. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb "mai" fiatal már 14-15 éves korában szexel!

Szerintem ne tiltsd meg a lányodnak, ha ugy látod hogy a barátjával szeretik egymást .. Inkább beszélgess vele arrol, hogy rengeteg betegséget elkaphat ha nem figyelmes, és ráadásul a teeherbeesés is fennál.. szóval valamilyen módszerrel védekezzenek

2013. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ma már normális, hogy ilyen korban nemi életet élnek.Örülj neki, hogy kapcsolotban van, és úgy szexel, nem pedig minden buliban mással. Legyél egy kicsit engedékenyebb, õ is értékelni fogja, de semmi esetben se gátold az életét, kivéve, ha tudod, hogy valami rosszat csinál (drogozik stb).

Tapasztalatok kellenek neki, hogy elég érett legyen az életre :)

2013. júl. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Gumival védekeztek, és most veszítette el a lányom a szüzességét.

2013. júl. 26. 08:39
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha rosszat akarsz a gyerekednek akkor csak akadályozd nyugodtan.

Ezzel eléred,hogy ellened forduljon és hazudjon neked.Szexelni így is fognak,de ki tudja hol,milyen mocskos helyen ahol tudnak.

Nem lenne jobb ha zavartalanul és biztonságosan tudnák az ágyban?

2013. júl. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha szexelni akarnak, akkor szexelni fognak. csak lehet, hogy mondjuk nem ágyban, mert nem engeded, hogy egymásnál aludjanak, hanem pl kocsiban. vagy ami még rosszabb elkezd hazudozni a lányod a hollétéről. azt mondja, hogy elmegy a barátnőjéhez vagy istentudja hova, közben meg a pasijánál van és szexelnek egy jót.
2013. júl. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Ha bízol a nevelésedbe, akkor hagyhatod nyugodtan, mert normális. Ha nem bízol a nevelésedben se a lányodon verd le. Szóval igen, 17 évesen normális szexuális életet élni, és igen, rosszat teszel az akadályozással. Ő megbízott benned, hogy elmondta, te meg elárulod ezzel.
2013. júl. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszat teszel. Ha fiú rendes és ilyen régóta együtt vannak akkor tulajdonképpen miért baj az, ha szexelnek? Annak meg szerintem örülj, hogy a lányod bizalommal volt irántad és elmondta dolgot, de ha aggaszt és esetleg attól tartasz, hogy teherbe esik, akkor vidd el nőgyógyászhoz és írjon fel fogamzásgátlót a leányzónak. Ne akarj közéjük állni, ne hagyd, hogy megromoljon a kapcsolatotok a lányoddal emiatt, sőt az ő kapcsolata a párjával, mert a végén még legközelebb tényleg egy 'rosszfiút' hoz haza. Nehéz elfogadni,hogy felnőtt a kisleányod, de ez az élet rendje. ;)
2013. júl. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy én nem ilyen szülő lettem.
2013. júl. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!