Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális egy 17 éves lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális egy 17 éves lánynak szexuális életet élnie?

Figyelt kérdés

A lányom több, mint fél éve van együtt a barátjával (20). Nagyon kedvelem a fiút, figyelmes, kedves, és boldoggá teszi a lányomat, több, mint fél éve vannak együtt.

Kb. 1 hónapja mondta el a lányom, hogy lefeküdtek, aminek én nem örülök, próbálom is úgy alakítani, hogy ne tudjanak szexelni.

Ezzel rosszat teszek?


2013. júl. 26. 08:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

ne gátold hanem

normális biztonságot helyet biztosíts neki


am máshol is meg lehet oldani de mennyivel jobb ha nem a kocsi hátsó ülésén kellene vagy az erdőszélen

2013. júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem megpróbálnak távol tartani a barátomtól, így sajnos azt kell tennünk, amit előttem írtak... Mindig menekülünk valahová, csak hogy egy kicsit kettesben legyünk. Ezzel csak magad ellen fordítod a lányod. Ha szeretnéd hogy boldog legyen akkor bízz meg benne és beszélj vele a veszélyeiről. Jobb mintha összehazudozna mindent, hogy kivel van, hol és mit csinál. Én is ezt teszem és szörnyű. Te ne veszítsd el a lányod, ahogy az én anyám tette.
2013. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
17éves a lány, és te féléves kapcsolat után nem engednéd lefeküdni. Elég önző egy anya vagy, a lányodra is gondolhatnál. Vagy legalább arra, milyen voltál te fiatalon.
2013. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Bár nincs gyerekem, de megértem, hogy azért akarnád eltiltani, mert félted őt! Hidd el én értem. De ezzel csak rosszabb lesz. Szeretik egymást, a lányod már 17 éves, nem kislány, simán szexelhet, ha mindig védekeznek, és ezek szerint védekeznek. Inkább örülj annak, hogy megbízott benned, és őszintén elmondott neked egy ilyen dolgot. Nem sok lány meri megtenni, én sem mertem. Anyám sose engedett sehova, a barátnőimmel se. Pedig igyekeztem tanulni 4es voltam. Csak a matek nem ment jól. Nem drogoztam, nem cigiztem, nem alkoholizáltam....Mégis büntetve voltam...Bezárva a 4 fal közé. Ezért elkezdtem neki hazudni a hollétemről, így lett barátom is. De nem mertem neki elmondani soha semmit fiatal koromban.


Gondolj bele, 19 évesen vesztettem el a szüzességem, és ő 23 éves koromban tudta meg, hogy akkor épp van pasim. Ennyire nem mertem vele beszélni.


Te ne tedd ezt! Bízz meg benne, és akkor továbbra is el fog neked mindent mondani, te pedig tanácsot tudsz neki adni, védekezésről, vagy bármiről. Ha most engedékenyebb vagy, sokkal sokkal jobb lesz a kapcsolatotok! Szerintem te sem akarod, hogy egy bokor mögött, egy kihalt mocskos sikátorban, vagy egy kocsiban szexeljenek...


27/N

2013. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Pendulum92 ***** válasza:
100%
A mai világban már az jónak számít, ha valaki csak 17 évesen kezdi a dolgot. A szabályozással csak hazudni tanítod.
2013. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!