Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hisztek a távkapcsolatokban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek a távkapcsolatokban?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

gratulálunk te vagy 100. aki ezt a kérdést feltetted.

a nyereményed egy jó nagy semmi. :)

2013. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem
2013. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
En hiszek! Csak a ket félen mulik,hogy mukodni fog-e? Ha komolyan gondoljak,akkor lehetseges.
2013. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

igen.

több távkapcsolatom is volt már.

a probléma sosem a távolság volt, sokkal inkább a bizalom.

hisz elvégre ha egy városban laktok, és nem találkoztok csak 7 végente mert suli meg stb, az is távkapcsolat, és a bizalom ott is igen fontos.

60 km re lakik a mostani barátnőm. nemsokkal több mint egy éve vagyok vele. sokak szerint ez nem távolság, de ha szegény vagy mint én igenis az kifizetnia buszjegyet, vagy megtankolni a kocsit, mindkettő ha oda-vissza utat számolunk kb 4000 ft. amit ugye hetente meg kell tegyek. az akkor egy hónap alatt 16000 kb, és mág neki semmit sme vettem ,csak ott vagyok.

Kivitelezhetőbb jóval, ha diák vagy, mindjárt félár az egész..:) barátnőm is 400 ft ért ittvan, mert van 15 km es bérlete a város és a lakóhelye között, ez a város meg tülünk kb 50 km re van. :) szal jah.


Nem a távolság fontos, hanem a bizalom!!!

2013. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én hiszek...

Sőt szerintem jó dolog,ha a két ember imádja egymást,és nem lépnek félre...

Ha állandóan a nyakamon lenne,egy idő után rá lehet unni...így legalább a táv miatt leírhatatlan milyen jó érzés mikor egy hét után látod a párod...valamiért másabb,mint minden nap látni:)

2013. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

hiszek abban, hogy valakinek működhet, csak nekem nem.

próbáltam már, a vége katasztrófa lett. nálunk nem is a bizalommal volt gond (bár lehetett volna, mert a szemét megcsalt- sokáig), hanem igenis azzal, hogy nem találkoztunk eleget. kéthetente hétvégén találkoztunk. ez nekem nem volt elég- mondjuk neki se, de én azért ettől sokkal hisztisebb és feszültebb voltam, mint ő. egyszerűen nekem nem működik, nekem kell az, hogy akármikor találkozhassak vele, ha úgy hozza a kedvünk.

de biztos vannak, akiknek ez működik.

2013. júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem.Én csak az egy gyűrű hatalmában hiszek,de abban nagyon.
2013. júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Hallottam már róluk, állítólag léteznek...
2013. júl. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Két dologtól függ: mennyire táv, és mennyire kapcsolat
2013. júl. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!