Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbálkozzak? És ha igen hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak? És ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

A társaságom elég vegyes lány banda, de nagyrészt a közös, h leszbikusok.Most voltam velük bulizni, és az egyik csaj elég érdekesen viselkedett velem azt nem mondhatnám, h nyomult, mert nem az a fajta, de azért mégis.És hát az a helyzet, h én is benne lennék a dologban nagyon édes csajszi, csak nem igazán értem.Néha azt mutatja, h igen gyere néha meg azt, h szó se lehet róla.Nem értem!És am se vagyok elég járatos a csajozásban , de most, h szünet van elég sürün fogunk most együtt lenni csak most már 3 fix buli van, amin ő is ott lesz, de mit csináljak?Főleg ha bepróbálkozom aztán koppanok egyet.Mert hát a társaságban én vok az egyetlen heteró aki eljár velük leszbi bulikba is.És ha égés van akkor...hát nem is tudom szal fura lenne utána bemenni a suliba és úgy tenni mintha misem történt volna, meg hónapokig azt hallgatnám a kétértelmű célzáokat.


Szal a kérdés, h próbálkozzak e és ha igen hogyan?


Mindketten 18/L


2009. okt. 22. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Azt a......

Próbáld meg.

2009. okt. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen érdemes lenne megpróbálnod. Ha jó barátaid akkor nem lesz visszhangja max megkérdezik, hogy akkor most hetero vagy-e vagy mi van. A csajszi pedig szerintem néha azért visszahúzódó mert nem tudja közeledjen-e feléd és néha azért nyomul mert hirtelen megjött hozzá a bátorsága. Csak ez jutott eszembe. Ha viszont félénk akkor érthető ;) Próbálkozz. Szerintem tetszel neki és próbáld meg. Sikerülni fog :) De ha esetleg visszautasít akkor se keseredj el és nem hiszem hogy lesz a suliban vagy bárhol gond belőle. Ja és írd meg létszi mire jutottál :) Sok sikert :)
2010. márc. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát most úgy áll a dolog, h mostanában nagyon sok időt töltünk kettesben, meg kezdenek kialakulni ilyen "csak mi ketten értjük" dolgok..., és most ha van valami program mindíg hív, h menjek én is meg ilyesmi.És jövhét szombaton megyünk bulizni, és asszem megint nála alszom...remélem most már összejön végre valami!:D
2010. márc. 11. 19:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök neki :D Továbbra is sok sikert :).
2010. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

na mi van?

Hogy alakul a dolog?

2010. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na azóta volt egy barátnőm, kb fél évig.Azóta vele szakítottunk, és másfél hete már megint van barátnőm. Ezzel a lánnyal pedig megmaradtunk barátok. :)
2010. okt. 2. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!