Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írtam üzenetet egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam üzenetet egy lánynak aki nagyon bejön és megszeretnék vele ismerkedni, de ő jelenleg nem szeretne ismerkedni. Ne is próbálkozzak? Vagy ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha azt mondta hogy nem akkor,nem.

Ezt el kell fogadni,mert ha elkezdesz rá nyomulni akkor elege lesz belőled és akkor már tényleg semmi esélyed se lesz.

Vagy várj még egy kicsit vagy barátként akarj vele először mmegismerkedni.:)

2011. jan. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem. köszi szépen :D
2011. jan. 26. 11:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretne ismerkedni = veled nem szeretne ismerkedni, mert csúnya vagy.
2011. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Fenn elírtam!

"Nagyon kedves vagy, de jelenleg nem szeretnék ismerkedni!"

2011. jan. 26. 12:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Lényegtelen mit írt... Sajnos nem jösz be neki... 'A kedves vagy' kifejezést csupán azért írta,hogy ne bántson meg:) Olyan kis naiv vagy még:) Biztos fiatal lehetsz :)
2011. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
most miért mondjátok hogy ronda ?? lehet, hogy annak a csajnak más az ízlése, de attól még ne rondázzuk le a másikat !!!
2011. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy értettem, h a csaj szerint ronda, bocs ha félreérthető voltam.
2011. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!