Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele fogok őrülni, hogy minden lány csak a nagy tömegűés magas fiúkkal akar járni, én egynek sem fogok kelleni? Miért ilyen igazságtalan az élet, miért ilyen felszínes ez a világ?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy a magas vagy a nagy tömegű fiúk kellenek a lányoknak, aki megszívta és genetikailag pici lett és még hízni sem képes, az már el van átkozva a lányok lenézik és nem képesek vonzódni hozzá. :(

2013. jún. 18. 22:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
alapítsátok meg a Debreceni Alacsony Fiúk Klubját
2013. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Danusz ***** válasza:
2013. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Pénz+hatalom=siker. Ha már, nem vagy egy Adonisz, akkor legalább intelligens legyél. Édes lesz a bosszú, hidd el.
2013. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Érdekes,nekem azt mondta egy debreceni csaj,hogy ott szinte csak búzák és ügyetlen kisfiúk vannak...

na mindegy,kérdező,a nagyon vékonyakat is szeretik a plázacicák.Nekünk férfiaknak meg meg marad a többi.

2013. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%

nincs olyan, hogy valaki hízni sem képes CSAK olyan van, hogy valaki nem eszik eleget


egyébként nem minden lánynak csak az ilyen srácok kellenek.. az más dolog, hogy kelendőbbek

2013. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"Ezt küldeném neked :)"


Basszus ez zseniális!

2013. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem menj el prostihoz, vagy fogadj cölibátust. Kb. csak ez a két út van előtted.
2013. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
77%
Jártam olyan fiúval aki alacsonyabb volt nálam, azért, mert értelmes volt, jóban voltunk, és lehetett vele miről beszélgetni. Pedig 170 cm alatt volt, és minden volt csak nagy tömegű nem... És azóta is folyamatosan van barátnője, hosszú távon. Biztos nehezebb így ismerkedni, mert nyilván úgy gondolod hogy sokkal szűkebb a kör amiben ismerkedhetsz... De ugyanígy vannak a magas lányok is, mert ők meg nehezen találnak annyira magas fiút...
2013. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

2. De jó, akkor engem főbe lehetne lőni. XD Jó tudni.


17/L

2013. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
a 2. válaszban linkelt videó minden szavát úgy kezeld mint a bibiliát és sikeres leszel!
2013. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!