Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A frigid, aszexuális nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A frigid, aszexuális nők hűségesek?

Figyelt kérdés
Mivel frigidek, ezért nem gerjednek a macsó pasikra, hiába odamegy hozzájuk egy szépfiú, baromira hidegen hagyja, mert szexuálisan hideg nem gerjed rájuk
2013. júl. 26. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
de az rád se gerjed, de végülis mondhatni hűséges típus
2013. júl. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Tisztában vagy te azzal, hogy mit jelent az aszexuális?


Az ilyen emberek nem hogy a macsókra nem gerjednek, de másra sem. Nincs szükségük a szexualitásra.

2013. júl. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bummer ***** válasza:
100%

Úristen, kicsit fogalom zavarod van. Attól még emberileg simán lecserélhet rá.

Ha szerelmes beléd egy nő és alap járaton egy vad macska, akkor mások szemében ugyanúgy "rideg" lesz, mert aki hűséges az ilyen.

2013. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2-es

Tisztában vagyok vele. De legalább mellettem marad nekem, meg marad továbbra is a FAPP FAPP a gép előtt

2013. júl. 26. 23:57
 5/10 Bummer ***** válasza:
Még mindig nem vagy vele tisztában. Attól még nem biztos hogy veled marad, sőt, igazán érzelmileg nem túl mély szálakkal kötődik.
2013. júl. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod jónak, ha egy aszexuális nő melletted marad?

Nem tudsz főzni?

2013. júl. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Félre nem fog kúrni, az tuti :D
2013. júl. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A frigid nőt hagyd a francba. Az utolsó komoly kapcsolatom volt ilyen frigid szarakodós. Ő volt az első nő életemben aki megcsalt. Nem oszt nem szoroz. Az egyéjszakás kalandjaimon jöttem rá utána, hogy "mégis jól nyomom". :)

Nem éri meg vele bajlódnod. Azért csak jobban esne neked is, ha jó lenne ő is az ágyikóban.

Egyébként meg ki lehet elégíteni a frigid nőt is. Nem lehetetlen. De ahhoz baromi sok KEDVESSÉG, TÜRELEM és ÖNZETLENSÉG kell. Az érzelmek sok mindent befolyásolnak sex közben is. Ha vállalod ezeket akkor hajrá!

Én nem bajlódnék vele.

2013. júl. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez így ahogy leírtad hülyeség. Az aszexuális csak nem szexel, ennyi. Ettől még ha jön egy szépfiú az ugyanúgy elszedheti tőled, épp csak a szex marad ki. Érzelmekre, szerelemre épp úgy vágyik a többség mint a normális emberek.
2013. júl. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy szexuálisan nem tetszik meg neki másik pasi még simán lecserélhet, mert annak a másiknak vagy a külső vagy a belső tulajdonságai jobban bejönnek neki, mint a tiéd. Ha tőled nem kapja meg a kellő szeretetet és törődést, akkor másik után fog nézni.
2013. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!