Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakítsam vele minden kapcsolatom vagy ne, nem tudok dönteni, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, facebookon ismerkedtünk, meg sajnos távol lakunk egymástól, nagyon közel kerültünk egymáshoz, már amennyire lehet ebben a környezetben. Úgy volt h nyáron talizunk, de most ő összejött valakivel. Azt mondja, hogy szeret és, hogy úgy érzi én vagyok az igazi, de van az a fránya távolság , és szeret engem is nagyon, de most van egy személy akit jobban. Én szeretem, tényleg eddig nem hittem az ilyen kapcsolatokba, úgy látszik amíg nem voltam benne. Most nem tudom mit csináljak, nagyon szenvedek, mert szeretem és valamilyen szinten ő is, de most neki van valaki akit jobban. Várjak rá? nagyon nehéz nézni a kapcsolatát s minden, úgy érzem ahhoz h elfelejtsem minden ki kéne töröljek ami vele kapcsolatos, akkor talán könnyebb lenne, de ő ezt nem akarja, azt mondja szüksége van rám. Mondtam már, hogy döntsön, de úgy érzem hosszútávon engem akar de jelenleg nem. Mit csináljak, hagyjam a francba? Tényleg komoly válaszokat várnék, nagyon el vagyok keseredve. 18/L
2013. júl. 26. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Tiltsd le. Az ő önzősége mindent akar.
2013. júl. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

" most van egy személy akit jobban."


Felejtős.

2013. júl. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy barom, felejtsd el. Ha tényleg szeretne, meg tudná oldani hogy legalább néha együtt legyetek. És ha te lennél az "igazi" akkor azt a másikat nem szeretné jobban... Jobbat érdemelsz.
2013. júl. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Didiiayer ***** válasza:
Szerintem hagyd és ne várj rá. Nem hiszem, hogy megéri. Találsz majd mást, akinek nem egy tartalék leszel.
2013. júl. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám, hogy barom, mert megtehette volna azt is, hogy a helyi lányt titokban tartja, és két vasat tart a tűzben. Akkor lenne barom. Legalább őszinte.


Ettől függetlenül érdemes vele megszakítani a kapcsolatot, mert így csak szenvedni fogsz. Nem érdemes rá várni, nem is szabad.

2013. júl. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!