Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tart egy nő türelme,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart egy nő türelme, ha a munkahelyem rabja vagyok önhibámon kívül?

Figyelt kérdés

Elkezdtem komolyabban ismerkedni egy lánnyal, aki már régóta tetszik, de a mostani munkaidő beosztásom miatt egyszerűen nagyon ritkán tudunk találkozni. Majdnem minden 7végén dolgoznom kell, sőt általában a szabadnapjaimon is berendelnek, annyi a meló, nekem muszáj mennem, mert sajnos rengeteg fizetnivalóm van. Ha hazaérek, már tényleg csak aludni van erőm, sajnos csak néhány óra jut abból is. Ő is rengeteget dolgozik, neki viszont szabadok a 7végéi, de akkor sajnos én nem érek rá. Folyamatosan próbálok egy normálisabb munkahelyet keresni,ahol emberibb a munkaidő de sajnos eddig nem jött össze. 3 hete tudtunk találkozni utoljára,azóta csak telefonon beszéltünk, tegnap este viszont szórakozni ment egy kollégájával, aki mint megtudtam, férfi.

Nagyon félek, hogy elveszítem őt, magam alatt vagyok teljesen.

Elfogyott a türelme a várakozásban?


2013. júl. 27. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet, hogy felejtős a dolog! Én a pártommal 13 éve vagyok együtt álld ugyan ez a szitu.Állandóan dolgozik ha itthon van alszik.Már 8 hónapja nem voltunk együtt.És bizony albérlet után nézelődök már.:(
2013. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok nőként, egy elfoglalt pasi mellett... hát, nem valami jó ez így. Viszont az nagyon fontos, hogy folyamatosan éreztetned kéne, hogy a szándék megvan, csak lehetőség nincs.


És valamivel el kell foglalnia magát... én is a hímnemű barátaimmal teszem... nincs semmi köztünk, de nem fogok otthon ülni, csak mert a pasim nem ér rá...

2013. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, minden nőnek egy ilyen férfi az álma, aki a nő úgynevezett "létbiztonsága" miatt, szétdolgozza a belét. (Magyarra fordítva: pénzéhség.) De ha megtesszük, akkor megtörténik ez, ami a kérdezővel. Döntsétek el, hogy mit akartok.
2013. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, mennyire gondolja komolyan. Én is hasonló helyzetben vagyok, csak nőként. Nagyon félek, hogy meddig tart a türelme. De beszéltünk erről és megnyugtatott.

Viszont arra azért figyelj oda, hogy legalább egy héten egyszer találkozzatok valahogy. Tudom, hogy nehéz. Én 14-15 órát dolgozom egy nap, heti 7 nap. De akkor is egy estét vagy éjszakát rááldozok. Persze utána három nap, mire összekaparom magam valahogy, de muszáj, mert ha egyáltalán nem találkozunk, akkor idővel biztosan megunja.

Másnap meg lövöm magam kávéval, 5-6 után már egész emberi fejem van :)

2013. júl. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!