Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A munkahelyem mindig költözéss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahelyem mindig költözéssel jár, párommal, ismerőseimmel is ritkán tudok találkozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. 2007. november óta vagyok egy olyan cégnél, aminek számomra az a legnagyobb hátránya, hogy állandóan költözni kell. Ezáltal keveset tudok együtt lenni ismerőseimmel, családdal, illetve a párommal is, akivel nagyon szeretjük egymást. Igaz, hogy csak 4 hónapja vagyunk együtt, de rengeteget beszélgettünk interneten is ismerkedésünkkor, így elég sokmindent tudunk egymásról. De szerintem lakva ismeri meg igazán az ember a másikat. Ezt a munkát hosszútávon én amúgyse bírnám, így is emiatt van a szüleimmel is vita, mert velük se tudok elég időt együtt lenni.

Így a párommal arra a döntésre jutottunk, hogy összeköltöznénk. Neki van egy kis lakása, ott lakhatnánk. Munkahelyet kell csak találnom a városba. Holnapra egy helyre be is hívtak.

Viszont családtagjaim le akarnak beszélni: hogy megér-e ennyit egy pasi, ekkora kockázatot.

Én úgy érzem igen, mert neki is komolyak velem a szándékai, mondta is meg is kérné a kezem, de jelenleg nincs annyi megtakarított pénze, hogy gyűrűt vegyen. . .

Érdekelne a véleményetek erről a helyzetről!


2008. júl. 15. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Helló! Én csak akkor hagynám ott a régi munkahelyem, ha az új teljesen biztos. Egy pasi nélkül lehet élni, munkahely nélkül sajnos nem. Na meg annyiban egyetértek a szüleiddel, hogy egy pasi azért nem ér ennyi kockázatot, hogy végül két szék közül a padlóra ülj. Egy nőnek mindig legyen B terve:)

Sok sikert az új munkahelyedhez:):):):)

2008. júl. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor menj bele,ha teljesen biztos vagy mindenben,tehát az új munkahely is ok,felvettek, tetszik is stb.meg ha valóban együtt akarsz élni a pároddal,4 hónap nem túl sok idő,ha majd együtt laktok akkor ugyis kiderül,hogy valóban illetek e egymáshoz vagy sem.
2008. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Természetesen csak akkor szeretnék odaköltözni, ha az új munkahelyre felvettek. Mivel egymás lakhelyétől is 70 km-re vagyunk, így amint felvennének és ott dolgoznék, az lenne a legcélszerűbb is, hogy odaköltözzek, mivel napi szinten a bejárás költséges lenne.

Elég nehéz elmondani a mi kapcsolatunkat. Az tény, hogy így még nem éreztem senki iránt, mint ahogy most. Még 1 hónapos nagy szerelemnél se, de 2 év utáni együttlétnél se voltak ilyenek az érzelmeim. A párom részéről is így van.

De van "B" tervem. Visszaköltözni semmiképp nem akarok már a szüleimhez, így egyenlőre albérletbe költöznék, ha a párommal mégse úgy alakulnának a dolgok, ahogy eltervezzük/elterveztük. Eleinte biztos nehéz lenne, de valahogy csak meg tudnám oldani. Ha egyedül maradnék, akkoris talpra szeretnék állni és nem szeretnék a szüleimtől függni.

2008. júl. 15. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!