Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti összejönnétek egy olyan lánnyal, akinek nincsenek barátai, barátnői? Mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Annál jobb, legalább nem pofáznak bele a dolgunkba. :D
2013. júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Már jöttem össze olyannal, azt gondoltam, hogy gátlásos, és fel oldottam a gátlásait, a lelki betegségét ki gyógyítottam, és kb normális nó lett, és közben szerzett barátokat.
2013. júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Pozitívan gondolnék rá.
2013. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Naná! Jelentősen több időt tölthetnék vele együtt. Félreértés ne essék, nem vagyok ilyen tapadós típus, de rosszul esett, amikor valamelyik barátnőm állandóan nélkülem szervezett programokat. :S
2013. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
# 2 dettó, aztán meg is csalt...
2013. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem egy nőnek legyen rajtam kívül is élete, hogy ne kelljen babusgatni, dédelgetni, irányítani, se semmi.

Egy egyenrandú felet akarok, nem egy alárendeltet, egy élet képteletn.

2013. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki mert akkor csak az enyém lenne :D
2013. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsenek nyugi, sőt szerintem a legtöbb embernek van 2 max 3 barátja, a piálós/bulizós pajtik nem barátok, teszem hozzá.
2013. júl. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ. Népszerűtlenek általában a legértékesebb és a leggázosabb emberek szoktak lenni. Előbbi esetben természetesen összejönnék vele, utóbbi esetben nem.
2013. júl. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem 1 barátom van akiben teljesen megbízom van pár haverom akikkel elbeszélgetek néha valami program és ennél több nem is kell nekem

ja és pasi szemmel tökéletes majd később úgy is lesz

2013. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!