Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy kicsit mozgássérült lánnyal?

Figyelt kérdés
Ismerek egy csajszit, arcra nagyon szép és gyönyörű szemei vannak, kedves, mosolygós, csábos. Az alakja kicsit telt, de nem zavaróan. Egy pár napja láttam a strandon közelebbről és láttam, hogy mindkét lábán műtéti hegek vannak és mezítláb kicsit sántít az egyik lábára. Egyik ismerőse mondta, hogy donga lábbal született.
2013. júl. 23. 12:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van? Engem egyáltalán nem zavarna!
2013. júl. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem mondtam, hogy egyébként régóta észrevettem ezt a lányt és meg is tetszett, de őszintén szólva most egy kicsit elbizonytalanodtam... :$ :(
2013. júl. 23. 12:04
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem zavaró
2013. júl. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
HA ilyen kis semmiség miatt elbizonytalanodsz, tégy egy szívességet, lődd fejbe magad.
2013. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretem a lányt akár falába is lehet. Most komolyan ezen gondolkozol? Mert akkor inkább hagyd a fenébe :)
2013. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavarna.
2013. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan ember ő is, mint egy "egészséges" láby. Ez nem lehet kizáró ok.
2013. júl. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Akkora egy gyökér vagy hogy az hihetetlen. Te nem szerelmes vagy a lányba sőt nem is szereted csak egyszerűen jól mutatna melletted mert csinos a pofija. Nem tökéletes mint ahogy senki sem az. Azt mondod hogy kedves, mosolygós, valószínűleg tök aranyos csajszi akkor meg nem zavarjon ez a kis hibája.
2013. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 kolosszus22 ***** válasza:
84%
Nem értem minek ugrik mindenki a kérdezőre, hogy "nem szereti". Persze, hogy nem szereti, nem is ismerik egymást, csak tetszik neki. Én sem szeretek ismeretleneket.
2013. júl. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok még szerelmes, mert nekem a szerelemhez ettől kicsit több kell, mint hogy párszor ha találkozunk, akkor köszönünk egymásnak. De tetszik egyébként, csak mondom, kicsit elbizonytalanodtam. De valószínűleg úgyis az lesz a vége, hogy elhívom valahová, hogy jobban megismerjük egymást.
2013. júl. 23. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!