Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még olyan nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan nők, akiknek ezek a tulajdonságok nem fontosak, hogy határozottság, férfiasság, magabiztosság, életrevalóság?

Figyelt kérdés
Szerintem sok pasi rendelkezik ilyen tulajdonságokkal, de sajnos minden nőnek ezek szinte a legfontosabb tulajdonságok. így akkor nagyon sok pasi örökké szingli marad?
2013. júl. 27. 21:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
"Szerintem sok pasi NEM rendelkezik ilyen tulajdonságokkal"
2013. júl. 27. 21:21
 2/11 anonim ***** válasza:
Most te tudod, hogy kb. háromszor ellentmondtál magadnak a kérdésedben?
2013. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Akszidentális Errőr ***** válasza:
Hát, egy férfi attól férfi, hogy férfias, nem? Teljesen alap elvárás ez. Te is elvárod egy nőtől, hogy nőies legyen, nem? Az már más tészta, hogy miben látod ezt megnyilvánulni, mert bizony ezerféle dologban meg tud, de akkor is...
2013. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Magyarul van-e olyan nő, aki a sete-suta férfiakra bukik?

Van, de ő maga is olyan és/vagy csúnya

2013. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem árt ha ezekkel rendelkezel,csak józan paraszti ésszel gondolj bele..
2013. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is előítélet-mentes nőket keresek, mint a kérdező! Remélem vannak még ilyenek!
2013. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez attól függ találkozik e olyannal aki hajlandó önbizalmat adni is, nem csak elvárni
2013. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Férfiasság - tehát pénisz? az igen fontos ám! xP


A többi meg...jó, nem kell alfahímnek lennie, de ha nem nyújt semmilyen érzelmi támogatást, tehát olyan vagyok mellette, mint egy egyedülálló, az nagyon rossz.


17/L

2013. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos vannak ilyenek is, bár tényleg nem ez a többség. Talán az olyan nők, akik szeretnek kicsit dominánsabbak lenni egy kapcsolatban, irányítani. Vagy olyanok, akik ebben a típusban csalódtak, ezért inkább másfele keresgélnek.
2013. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, vannak. Ők azok, akik tökéletes papucsot csinálnak a férjükből, aztán pár év múlva megcsalják egy határozott, férfias, magabiztos, életrevaló férfival...
2013. júl. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!