Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti miből veszitek észre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miből veszitek észre egy embren, hogy határozatlan?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a párkereséssel kapcsolatos dolgokra, és az élet egyébb területein való viselkedésére is. Ha csak pár szót beszéltek vele, miből tünik fel nektek, hogy határozatlan?

2012. dec. 9. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg sem kell szólalnia, érezni a testtartásán, tekintetén, mindenén. 24F
2012. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem évek óta nincs barátnőm, mégis mindenki azt hiszi, hogy iszonyat határozott vagyok, tele önbizalommal. Belül állandóan őrlődöm, de azokon kívül, akiknek beszélek róla, ezt senki nem veszi észre.
2012. dec. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első baromságokat írsz. Magamról tudom. Aki jó pókerarc, az is lehet belül full határozatlan. Persze részben igaz nah amit írsz, de nem mindenkire. Ránézésre nem igazán lehet megállapítani. Inkább a beszéd, hozzáállás ami árulkodóbb.

Aki határozott az sokkal természetesebben, barátibban kitárulkozóbban beszél, aki határozatlan az szűkszavúbb, lényegretörőbb, a hanglejtése is másabb, olyan távolságtartóbb, idegenkedőbb.

Szexben meg abban nyilvánul meg, mintha volna benne egy láthatatlan belső "korlát" hogy ezt meg azt a mozdulatsort mintha nem szabad! volna, kerüli, mert mivan ha ezt meg azt szolja hozzá, közben a partner meg azt váná,hogy csinálj amit akarsz, csak jó legyen, döngesd meg rendesen. TE pedig tétova vagy, nehezen kezdeményező, iránításra szoruló here.

Munkahelyi viszonylatban egy határozott embernek ha problémái vannak a kollégákkal, akkor kiáll és úgy lebassza, összepakolja őket mint a sicc, mert tudja hogy ő is ér annyit, neki is lehet véleménye, és ukmukfukk.

A határozatlan ezzel szemben halkan csendesen konfliktuskerülő módon próbálja burkoltan tudomásra adni,hogy mivolna ha... Ez a különbség.

Hatalmasat számít a fellépés, hogy milyen a kiállásod.

Sajnos ez jellemfüggő, önbizalomfüggő, amiből meg köztudott hogy csak keveseknek van elég mérték.

2012. dec. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pl-ha frissen túrt cicakakival dobálom a fejét akkor határozottan mérges lesz-de egy darabig mégis tűrte mig észrevette...akkor...mégis határozatlan volt,nemde?én első randira viszek mindig fika-fülzsir kombót és gyertyafénynél rágcsálom,reakciókat mohón lesveD
2012. dec. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!