Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kiderülne a párotokról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne a párotokról, hogy sorozatgyilkos, mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Igen, a Dexter ihlette a kérdést :D

2013. júl. 28. 00:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
akkor egy kill roomban szeretkeznek vele
2013. júl. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Bejuttatnám a barátokköztbe rendezőnek :P
2013. júl. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nálam is attól függ, hogy miért öl.
2013. júl. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Adnék neki egy listát.
2013. júl. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
5%
Én mást tudtam meg Róla, de mivel úgy Szeretem, amilyen és fogadom el, meg ki lennék én, h elítéljem, szal nem változott iránta az érzésem. Ő is tud rólam dolgokat, még sem ítél el, úgy Szeret/fogad el, amilyen vagyok. És sosem érdekelt mások véleménye minket, mer Mi tudjuk mi van/helyzet, nekünk így jó.
2013. júl. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

na az enyémről kiderültek dolgok. éppen nem gyilkolt, de egy csomó más volt

nem voltam tőle elragadtatva, de más okból szakítottunk végül

2013. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván én is megkérdezném, hogy miért öl. De azért bennem ott lenne a félelem, hogy mi van, ha egyszer kattan az agya és engem fog eltenni láb alól. Dextert szeretjük, hiszünk neki, de nem biztos, hogy a való életben is el tudnám hinni valakiről, hogy csak rossz embereket öl meg. Én azt hiszem eléggé kiborulnék, ha ez kiderülne a páromról. Az is elég ijesztő, hogy ezt el tudta egy jó ideig titkolni előlem, mennyire jó színész lehet, kételkednék az érzéseiben is ezek után.
2013. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

De jó kérdés, amúgy imádom a Dextert :)

Igen, a legfőbb ok, hogy miért csinálja, és kiket öl meg?

De nem biztos, hogy együtt tudnék vele élni ezek után... Meg ott a közös gyerek is... És a lebukás veszélye? Elkapják, örökre börtönbe kerül, életfogytiglan. Nehéz, nagyon nehéz kérdés ez....

2013. júl. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Bejuttatnám a parlamentbe.
2013. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Fontos az ok.
2014. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!