Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnál, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnál, hogyha kiderülne, hogy a párod egy pszichopata sorozatgyilkos?

Figyelt kérdés

Megölt, megkínzott embereket, lányokat erőszakolt, de szeret téged.

Mit tennél?



2011. nov. 5. 21:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
hívnám anyukámat
2011. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
nah, ez egy király kérdés. Bekészítem a popcornt, és várom a válaszokat. :D
2011. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Felbérelném, hogy ölje meg a barátok köztöt.
2011. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
lenne kéznél nálam egy Hitman, ami néha nem hátrány
2011. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom a kérdés csak elméleti, de most eltöprengtem, és nem tudok válaszolni.

Ha menekülnék, tudná hogy rájöttem és mivan ha megöl? Ha feldobom a rendőröknél, mivan ha meglóg és megöl? Ha álmában megöl engem csuknak le. Nem tudom mi lenne a jó megoldás.

2011. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

5ös válaszoló! Szeret!!! :D Azért ez fontos... Szerintem kitartanék mellette... Eléggé szeretek belemerülni az emberek lelkébe... Megérne egy bűntársi létet, hogy titkolom, s próbálom megérteni a lelkét. Sőt.. Ki tudja... Bonnie és Clyde csak kicsit véresebben.. Hmm... szeretnék egy igazi, utolsó leheletig kitartó társat.


20/F

2011. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
hm...roppant nehéz kérdés. csak azért írtam mert kíváncsi vagyok a válaszokra :D
2011. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
74%
21:48 vagyok. én is csak azért :) de megpróbáltam leplezni egy hülyeséggel XD
2011. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
90%
Meghívnám vacsorára sp-t meg fluort, aztán rájuk zárnám az ajtót.
2011. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg én is kitartanék mellette. Nem mintha helyeselném, vagy tetszene amit csinál, de érdekes ha ilyen lelki társa van az embernek. Pszichológiai szempontból mindenképp. Na meg elmenekülni úgyse nagyon lehet szerintem...
2011. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!