Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa az, hogy még semmivel sem lepett meg, de én nő létemre már vettem neki ezt azt?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt mindössze. Ő 31/F én 22/N. Tehetős családból való, én inkább átlagosból, de jó munkahelyem van,jó beosztásban vagyok, szintén jó fizetéssel. Szülinapomra kaptam tőle egy elég "egyszerű" ajándékot és én örültem neki, mert szép gesztus volt. Névnapomra szintén. De arra akarok kilyukadni, hogy ezeken kívül semmit nem kapok tőle. Se a kedvenc csokimat, se egy virágot vagy valamit. Én pedig már vettem neki pólókat, saját főzésű lekvárral kedveskedtem, stb. Az is furcsa, hogy amikor nála vagyok,alig eszünk. Mintha inkább direkt éhezne csak ne kelljen kaját adnia. Amikor eszünk, akkor is magának kiszed egy halommal,nekem meg annyit, hogy még egy madárnak is kevés. Azt mondja szeret....én is őt. De akkor miért ilyen? Kíváncsi lennék az exeivel is ezt csinálta e.

2013. júl. 28. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Más a szeretetnyelvetek. Van, akinek egyáltalán nem fontos az ajándékozás (én is ilyen vagyok), nekem pl. az érintés és az együtt töltött idő az, ami fontos.

Az ajándékoktól kiráz a hideg, zavarba jövök tőle, nem tudok vele mit kezdeni. Neked ez a fontos, ezt várod el, ebből érzed, hogy valaki szeret, de hidd el, hogy mások meg másképp működnek. Tanuljatok meg egymás szeretetnyelvén kommunikálni (ld. Egymásra hangolva c. könyv).

2013. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindjárt jön a feminista bíróság, hogy "megszegted az 5000 éves törvényt! Hogy nő férfinek nem vesz semmit, fordítva viszont kötelező elvárnia! Ki vagy tiltva a nagy-gyűléseikről!"
2013. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem csak úgy tunik, hogy valaki telhetetlen..:)
2013. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem akarja, hogy elhízz:D
2013. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le és beszéld ezt meg vele :)
2013. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt kell mondanom neked, hogy sajnos ez a mai világban tipikus. Ha ebből problémát csinálsz, még ő lesz felháborodva, hogy milyen anyagias ribi is vagy. Azt írtad nem szegény, tehát nincs rá korrekt magyarázat, hogy miért ilyen veled.

Hosszútávon ez tönkre fogja tenni a kapcsolatot, de szerintem ezt te is tudod.

Más téren is ilyen önző?


Még egy dolog. A férfiak nagyon szeretnek kapni és kapni és kapni és cserébe nem adni. Pláne, ha érzik, hogy te adsz és adsz, önzetlenül, szeretetből, akkor is, ha ők zsugoriak. Pláne az ilyen anyuka kicsi fiacskája típus, de van amikor más is.


Na mindenesetre, ha más téren rendes akkor el lehet lenni egy ilyennel is, vegetálni, de el tudod képzelni, mint családfőt? Vajon a gyereketek szájából is sajnálja majd a falatot? Szerintem az ég óvjon, hogy pl. egy pici gyerek ezt lássa otthon.


Így utószóként pedig én is tapasztaltam már ilyet, sőt... csak ilyen tapasztaltam a férfiaktól. Kivéve a kapcsolat első heteiben persze, akkor mindegyik nagyon gavallér. :D

2013. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg tőle :) Nem minden pasi halmozza el a párját, tegyél neki utalásokat rá, ha az után se lesz jobb e helyzet akkor ő ilyen.
2013. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%

#6


Azért te és nőtársaid sem vagytok angyalok (enyhe kifejezés)


Rengeteg olyan csajt ismerek akik csak azért vannak együtt a bunkó, undorító, dagadt csávójukkal, mert az meg tudja venni nekik azt a sok kacatot "ami nekik jár"...


Vagy ott van az a típus aki mindent megvetet aztán ha összébb kellene jönnie a csávóval akkor "jaj hát nincs meg a kémijja" vagy egyéb rossz kifogással (és az elrakott lóvévak) távozik.


Viszont ha a kérdésben említett csávó váárolgatna a csajnak akkor előbb-utóbb (minden esetben így van) elvárássá nőne és lassan a fél fizetés csak erre megy majd el, és ha kihagyja akkor a csaj rögtön megsértődik. Mindig így van. Az ajándékozás ideje a következő alkalmakra van: születésnap, névnap, évforduló, karácsony, nőnap. Illetve olyankor, ha valami nagyobb dolog történik vagy ha úgy hozza a helyzet. De ha "csakúgy" várásolgat akkor az lesz megszokva és az lesz a kötelező.

2013. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!