Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menyasszony vagyok imádom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszony vagyok imádom a páromat de van egy nagyon jó fiú barátom akibe azt hiszem szerelmes vagyok mióta be vallotta nekem hogy szerelmes belém azotta nem birok másra gondolni hely írásom ne nézzétek mobilról írtam mit tegyek most?

Figyelt kérdés
most mit tegyek azt hiszem énis szeretem mondjam le az esküvőt és legyek vele vagy nyomjam el az érzéseket és menyek férjhez ?
2013. júl. 28. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mennyi idő múlva lenne az esküvő?

Mert ha 1-2 hónap múlva akkor az nehéz helyzet.

Mondanám hogy kérj halasztást találj ki valamit, de nem túl biztató a párodnak.

De lehet hogy ez el fog mulni ezaz érzés és nem kell majd más csak a párod.


De olyan is volt már aki ilyen helyzetben megházasodott majd boldogtalan házasságban élt..

2013. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy telefon, de mivel bonyolultabb az y helyett j-t írni (menyek vs. menjek)?


Egyébként ha ilyen érzéseid vannak igen, az lenne a leghelyesebb, ha lemondanád az esküvőt. Nem szép dolog, de inkább most, mint 10 év és két gyerek után. De neked kell eldönteni, hogy amit a barátod iránt érzel az valóban szerelem vagy csak fellángolás, esetleg esküvő előtti pánik.

2013. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%

Minek fújjátok fel ezen az oldalon annyira a helyesírást? Ki a fenét érdekel? Nem tudtok jobbat kitalálni?

Mint az ovisok, jajj had cukkoljam valamivel...

2013. júl. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
jövő honnap 30 lenne az esküvő hát tegnap 100 km vezettem csak azért hogy lássam és mimkor ki szálltam a kocsiból meg csókolt de csak egy csók volt nem több
2013. júl. 28. 17:45
 5/14 anonim ***** válasza:

már ez felmerült, akkor ne menj férjhez

valamiért vonz a másik, ezt kellene tisztáznod magadban,

gondolkodj el, majd a döntés után cselekedj, mindig az első gondolat a jó, sajnálom, de inkább mond le

2013. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem most elbizonytalanodtál, ami alapjában véve természetesnek mondható, mert azért a házasság mégiscsak nagy lépés. Itt az a kérdés, hogy szereted-e még a párodat. És ki kell derítened, hogy mit érzel a fiúbarátod iránt is.


El kell döntened, hogy melyikükhöz milyen erősségű érzelmek kötnek, hosszútávon kivel képzeled el a jövődet.

2013. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Ennyi ésszel csoda hogy van jogsid.
2013. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

És még mondja valaki, hogy lehet bízni a nőkben...

Még jó, hogy szegény szerencsétlen vőlegény meg teljesen oda van érted.

Csak sajnálni tudom azokat, akik meg bíznak valakiben, mert előbb utóbb csalódnak. Itt egy élő bizonyíték a millióból.

2013. júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

az a csók is elég.

Akkor igaza van a 2-esnek is fújd le az esküvőt, de, az is lehet hogy mégsem lesz olyan azzal a sráccal mint ahogyan most képzeled és nem fog jól alakulni és akkor visszasírod a mostanit.


De 1 biztos! Hogy nem szereted eléggé a párod ha máson jár az eszed.

2013. júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem csak 1 kérdést kell magadnak feltenned. melyikük nélkül nem tudnál élni?
2013. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!