Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy fiúba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba aki csak meg akar dugni. (? ) KOMOLY A BAJ!

Figyelt kérdés

ő egy nagyon kedves személy és régen ismerjük egymást. Csak nemrég tett egy fair ajánlatot,amit én persze nem fogadhatok el mert csak egy szexről lenne szó ,ő pedig nem tudja hogy nekem mennyire tetszik. Ő megnyugtatni akar vele hogy "hé csak dugnánk egyszer ha akarod,semmi több" én viszont sokkal többet szeretnék tőle. De attól félek ha elmondom neki mit érzek,az tönkreteszi a barátságunkat.Vagy az már îgyis-úgyis tönkre megy egy ilyen után. Mit csináljak most?? HELP!


Bocsi ha zavaros,csak nagyon ki vagyok bukva. Ő 17 én 16éves vagyok és szűz,ha szàmít ez.


2013. júl. 27. 23:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Hozd fel neki a kapcsolatot, ez már nem barátság a részéről, ha ezt felajánlotta. Egy próbát megér, még a végén összejön veled.
2013. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az hol baratság amikor az egyik fél szerelmes a másikba, míg a másik csak használná önző módon az egyik testét. Elkeserítő, hogy nem csak a szexről, párkapcsolatokról, de már a barátságról se tud semmit a mai fiatalság zöme-.-
2013. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha csak megdug és utána megy tönkre a barátságotok az jobb lesz? Nem kellesz neki csak szexre és ha megkap nem is tart semmire csak egy könnyen megkapható lánynak. Egy ilyen pasira vágysz????
2013. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy csöppnyi eszed is van ,NEM mégy bele! Nagyon megbánnád ,már csak azért is hogy még szűz vagy! Az első a legfontosabb és örök emlék ,ne add magad oda ilyennek. Sokkal nagyobb élmény lesz egy olyan sráccal elveszteni ,aki viszonozza a szerelmedet :)
2013. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a pasit, nem érdemel meg.
2013. júl. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, hogy az a fair ajánlat, hogy ő megdug? Szerintem ez inkább arcpirító a részéről.

Mondd meg neki, hogy te csak barátodnak fogod odaadni, aztán majd meglátod, mit reagál rá. Mindenesetre abban ne reménykedj, hogyha engeded neki, akkor a te vágyaid is teljesülnek, hosszabb távon biztosan fogni fogod a fejed miatta.

2013. júl. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég felejtős ha járni is akarna veled nem azt ajánlotta volna fel hogy dugjatok. Szerintem hagyd a fenébe.
2013. júl. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
És ő tudja,hogy szűz vagy?Már bocsi,de "kedves"?Oké hogy barátok vagytok,de nekem kívülről ő kicsit sem tűnik kedvesnek vagy udvariasnak,csak egy bunkónak.Ha ő tudja,akkor nagy szemétség,hogy ő majd csak úgy elveszi a szüzességed és te neki is adod.Nehogy belemenj!De egyébként...:/ Mindig mondják,hogy megér egy próbát,de akkor megvan az esélye pont ahogy leírtad,hogy vége mindennek.Ha meg utalnál az érzéseidre,akkor attól félek kihasználná,csak hogy megtörténjen a dolog.Barátnőmmel volt már ilyen,pedig 3 éve barátok voltak a sráccal.:/Nem akarom innen őt elítélni,de leírás alapján,főleg ha még tudja is,elég gáz!Szerintem mond azt neki,hogy te ilyenbe nem mész bele,mert ez nem így működik és egyébként is még szűz vagy,és csak a párodnak adnád oda.Az érzéseiddel kapcsolatban meg nem adnék tanácsot,nehogy rossz legyen...szerintem azt neked kell eldönteni,hogy van-e nála esélyed,és ne ilyen kapcsán tudja meg.Ha tényleg "kedves",megérti.
2013. júl. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Felejtős. Mit is vársz egy 16 éves GYEREKTŐL? Komoly kapcsolatot? Ne vicceljünk már.. sok 30 éves sem képes rá.
2013. júl. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Még egy nagyon fontos dolog. Nagyon nehéz leírnom, mert hihetetlenül fáj nekem, de elmondok egy történetet röviden..


Az egyik ismerősöm, aki lány szerelmes volt egy fiúba. Megmondta neki egy idő után. A fiú először nem reagált semmit, aztán rájött, hogy felajánlotta neki végülis magát egy lány akit nem kedvelt, de legalább lesz valakije és bár az arca nem a legeslegszebb (szerintem pedig szép nagyon csak manapság a divat más), de a teste jó. Nem írom le szó szerint mit reagált a lánynak, de az volt a lényege, hogy oké, mivel a teste jó, így megpróbálhatják. A fiú több, mint egy évig kihasználta, soha semmit nem adott a lánynak még puszit se nagyon akart, a csók az meg végképp nehezére esett. Soha nem vitte sehova és soha nem volt semmi közös programhoz kedve, se ötlete. De d*gni mindig ment ha hiánya volt, csak épp ott sem adott semmit a lánynak. A lány bízott és reménykedett de nem kapott semmit. Csak a testét használták. Elég durva áldozat volt és bár vége lett a kapcsolatnak, nem tudom ezt mennyire látja át most bizonyos idő elteltével. Nem nagyon beszélek vele erről, mert a régi sebeket nem szeretem újra felszakítani, de nagyon aljas fiúk is vannak, hogy megkapják a játékszerüket. Sokszor van az, hogy a lánynak ígérnek fűt-fát, hitegetik aztán a vége meg az, hogy nevetnek a markukba. Sok naiv lány pedig elhiszi a mesét és sokáig bíznak még akkor is ha sorozatosan megtörténik a dolog velük úgy, hogy nem vagy nem eléggé élvezik és még mindig bíznak, hogy jobb lesz, holott csak egyszerű játékszernek használják őket. És szinte biztos, hogy az adott fiúnak nem ők az egyetlen játékszerei, ami még súlyosbítja a helyzetet lelkileg is és egészségügyi szempontból is.


Figyeljetek oda lányok, elég szemét aljas világban élünk. Nem ragozom tovább, de hogy valamennyire hiteles legyen amit leírtam, ideírom a koromat is: 23/F.


Vigyázzatok magatokra. A lélek nehezebben gyógyul.

2013. júl. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!