Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek miért jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Takacsek kérdése:

A barátnőmnek miért jelent úgymond sokat az hogy elsírtam magam?

Figyelt kérdés
Annyi a történet hogy távkapcsolatban élünk és 2 hetente látom és most sikerült hosszab időt együt töltsünk. elment a vonattal és mikor hazaértem kijött belőlem. És mondta hogy ez neki nagyon sokat jelent stb.... de ez mi miatt jelent egy nőnek sokat? légyszives csak normális válaszokat. ja és megjegyzem hogy nem vagyok síros pasi, azon az elven működök hogy egy hapsinak tartania kill magát. 17/f

2013. júl. 28. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi! Ha te a keménységed ellenére mégis elsírtad magad, nagyon szeretheted! Ezen nagyon meghatódott!
2013. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért mert ebből látszik hogy tényleg,igazán szereted.Főleg úgy hogy nem vagy sírós pasi,és mégis kitört belőled.Ez egyértelműen a szeretet jele.Ezért jelent neki sokat.
2013. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

megválaszoltad magadnak

azért, mert nem vagy ilyen dél-amerikai szappanoperás sírós pasi, mégis sírtál, mert szereted

én is meghatódtam minden alkalommal, mikor a pasim megkönnyezett

2013. júl. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!