Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondhatnám el a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondhatnám el a barátnőmnek, hogy ne költsön annyit kettőnkre?

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon sokat dolgozik, napi 10-12 órát és a kis félre tett pénzéből sokat költ kettőnkre, a kapcsolatunkra. 50-50%-ban osztjuk meg a költségeket, mert ehhez ragaszkodott, nem szereti, ha én fizetek helyette (pl. lementünk egy panzióba vidékre utazni, vagy vacsorázunk valahol). Én szeretném, ha abból a pénzből amit a sok munkával megkeres, magának venne dolgokat, mert megérdemli és megdolgozott érte! Most szerencsére rábeszéltem, hogy vegyen magának egy kisebb kocsit, egy Golfot mert megkönnyíti az utazást a munkahelyére. Ő egy áldott jó ember, aki nem sajnálja a pénzt arra akit szeret, de nekem állandóan bűntudatom van, hogy én nem érdemlem meg ezt, illetve az Ő erőihez mérten túlzottan odaadó. Ugyanis nekem a családom elég jómódú és ezért nekem sosem lesznek anyagi gondjaim. Mint írtam fentebb nem engedi, hogy mindent én fizessek helyette, csak rossz nézni, hogy a kis pénzét "ránk" költi.
2013. júl. 17. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Te szegény....
2013. júl. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
szánalmas vagy
2013. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Micsoda gondok... Nem tudom én öngyilkos lennék egy ilyen komoly válság hatására, nem bírnám ezt a stresszt.
2013. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Első három válaszoló, nemveritek kicsit fogatokhoz a garast?:)

Az ember szívesen költ a szeretteire, különben miért kaptatok volna ajándékot kiskorotokban?


Amúgymeg nekem az lenne az öteltem, hogy ha nem veszi meg magának az autót, vegyél neki te egyet, és irasd a nevére.Ugyan ott vagy, mintha ő venné meg, mert közben ő még midnig fizetoi a felét a kiadásoknak, de mégis van autója.Szerintem.

2013. júl. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!