Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan segítseg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan segítseg a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
1éve és 2hónapja van együtt a pasijával aki c*g*ny.És kb.1hónappal ezelőtt volt olyan hogy a fiú megütötte.Azután rá pár napra megbocsátott neki a lány.De ma valamit nagyon összekaptak és a fiú kivette a nadrágjából az övjét és azzal rácsapott párat.De sajna a lány nagyon imádja azt a fiút.De a fiú is mindig azt mondja hogy szereti.

2013. júl. 28. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen van? Eszem megáll..
2013. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valaki erre izgul
2013. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
szerintem dugd be neki, tuti segíteni fog
2013. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A történet teljesen lényegtelen része, hogy a pasi milyen származású. Érdeklődj megfelelő alapítványoknál - pl. Nane - ott értelmes válaszokat fogsz kapni arra, hogy hogyan kell kezelni az ilyen helyzeteket.
2013. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
"A történet teljesen lényegtelen része, hogy a pasi milyen származású." - hát sajnos nem. Igen magyarba is van ilyen sajnos, de a romáknál ez szinte alap.
2013. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gyakoribb náluk, nem tudom. A lényegtelent úgy értettem hogy: a lányt meg kell győzni, hogy lépjen ki a bántalmazó kapcsolatból. Az ehhez szükséges stratégia (szerintem) nem különbözik roma és nem roma bántalmazó esetén. Nem lehet csak úgy ajtóstól rontani a házba, akkor csak úgyis azt kapná, hogy „de én szeretem”, a pasi meg jól el is mosná, ha a fülébe jutna a dolgot. Ezért kell a szakember, aki naponta találkozik ilyen esetekkel.
2013. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!