Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » "segítség" barátnőmnek ma...

"segítség" barátnőmnek ma volt az abortusza, a körülmények nem voltak ideálisak egy nem kívánt terhességhez, és engem nagyon kiakaszt hogy már is "túljutott" ezen az egészen lelkileg. Tetteti vagy tényleg így érez?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 15:25
1 2
 1/17 Jégtánc ***** válasza:
Azt csak ő tudja megmondani.Most mit vársz tőle?
2013. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sógornőmet sem viselte meg egyáltalán, köv. szombaton már ment bulizni, mint ahogy szokott !
2013. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Azt mi honnan tudjuk?
2013. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

Ez miért aggaszt téged? Ha oka volt az abortuszra, akkor felesleges lenne rajta lelkileg paráznia!

Azért, mert ma divat elítélni az abortuszt, még mindig jobb döntés (a gyerek szempontjából), mint kedvezőtlen körülmények közé megszülni.

2013. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
a legjobb barátnője vagyok. nem a durva bunkó válaszokra vártam. csak szeretnék rajta 'segíteni' biztos hogy nem könnyű neki. én soha nem voltam iylen helyzetben és nem tudom hogy mit tegyek.
2013. ápr. 26. 15:33
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Hozzáállás dolga. Nekem legutóbb a nagymamám mondta, hogy "háát igen, volt vagy 6-7 abortuszom, nagyapád ha csak rám nézett, rögtön teherbe estem", és mindezt így sütisütés közben, fején a pöttyös kendővel, 80 évesen, tök lazán. Az hittem, lefordulok a székről, komolyan.


Vannak, akik könnyen veszik a dolgot.

2013. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

Az én Nagymámám is ilyen könnyen volt vele, mint az utolsónak!

Én bele őrülnék ha abortuszra kéne mennem, így inkább odafigyelünk a védekezésre!


2 gyermekes Anyuka

2013. ápr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg, hogy hogy érzi magát, tudsz-e segíteni?! Majd mond valamit, és aszerint cselekedj. Magamból kiindulva, nem mutatnék igazán kifelé semmit, belül örlődnék, és nem kellene senkinek a segítsége, sem jó, sem rossz értelemben. Én magamban elintézős típus vagyok.
2013. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%
Engem sem viselt meg az abortusz, miért kéne egy életen át szenvedni miatta? Csak a saját dolgát nehezítené meg vele.
2013. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig van akit nem érint meg egyáltalán a téma úgy tekint az egészre mint egy megoldandó problémára és ha túl van rajta örül neki és ennyi. Nem minősítem. Csak mondom, hogy van ilyen is. Nem feltétlen van az hogy valójában szenved csak titkolja. Lehet tényleg nem szenved.
2013. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!