Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, 3 éve van pasim, aki jóval idősebb nálam, én 92-es vagyok, ő pedig 80-as születésű. Még tavaly megkérte a kezem, és úgy volt, hogy idén nyáron összeházasodunk, de ez nem jött össze, néhány veszekedés miatt. A vita tárgya mindig is a gyerek volt, márciusban volt egy abortuszom, és azóta többször kiakadok, és addig egyáltalán nem voltak veszekedések, és kicsit a nagy love is lejjebb adott magából. Van egy jó barátunk, még ő mutatta be nekem anno, mint a legjobb barátját. Felesége van, ők majdnem elváltak idén. Az egyik buli félében volt egy fogadás, és smárolnom kellett vele 1 percig. Ő azóta mindig azt akar, és mivel a párommal a kapcsolatom a júliusi vita óta picit megromlott, sokszor én is valahogy kikapcsolok, és hagyom magam. Úgy érzem, hogy szerelmes vagyok a páromba, de ha ezt a "jó barátot" meglátom a feleségével, vagy ilyesmi, akkor mintha féltékeny lennék rá vagy olyasmi, hogy nem velem csókolózik, ez pedig vele is így van. Nem tudom, hogy mit kellene tennem, mert a párommal jól meg vagyunk, kiegészítjük egymást, és gondolom lesz egy ilyen kérdés is, akkor válaszolok előre: a szex is jó. 3 évig távkapcsolatban éltünk, 2-3 havonta jött hozzám pár napokra. Most karácsony óta együtt lakunk, csak 2x ment vissza BP-re kb, meg most is ott van egy rövid ideig. Házasságot törni pedig nem akarok, nem tudom mi lenne a legjobb, ha most azzal a baráttal lennék, vagy a jelenlegi párommal. Nekem ő az első pasim, sosem voltam olyan pasizós típus. És hogy miért pont egy 12 évvel idősebb férfi? Őszintén szólva nem tudom, de ebben valószínűleg szerepet játszik édesapám korai elvesztése.
2013. júl. 28. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Most komolyan tartós kapcsolat mellett ilyen fogadásba bele mentek hogy csókolozni kell egy másik emberrel a párodon kivül??? Hát gartulálok.
2013. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak egy fogadás volt, nem volt komoly. A párom pedig tudott róla...egyébként meg a legutóbbi vita után láttam, hogy smárolt valami más csajjal...ez meg a másik. Őt ez a fogadás pedig nem érdekelte, mert tényleg csak egy fogadás volt. Engem rohadtul nehezen lehet rávenni bulikra, mert sosem voltam az a típus, hogy leiszom magam, és minden szembe jövő pasival lefekszem. Amikor rávesznek a barátok, akkor is napokig könyörögnek, meg ez is inkább olyankor volt, amikor távol voltunk egymástól a párommal, és végképp nem bírtam, aztán mondták, hogy muszáj kikapcsolódnom, mert már kínomban gyógyszereket szedtem be alkohollal.
2013. júl. 28. 23:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából ezt neked kell eldöntened, hogy eléggé vágysz-e a párodra, vagy inkább más férfiak után érdeklődsz. Lehet, hogy az a másik férfi, akivel egyszer csókolóztál csak azért érdekel, mert kicsit izgalmasabb volt, nem olyan megszokott.
2013. aug. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az eseted jó példa arra, miért nem kell egy 18-20 éves lányt komolyan venni. De a párod sem normális.
2013. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert szerinted amikor először találkoztunk, akkor tudtuk, hogy a másik hány éves? Hát nem. Ahogy írtam is a fenti szövegben, nekem ő az első pasim, az első szerelem. Sosem voltam az a pasizós típus, pedig megtehettem volna és meg is tehetném. Amíg ő nem volt, addig csak úgymond olyan emberek voltak, akik bepróbálkoztak, csak épp nem komoly kapcsolatot akartak, hanem csak egy egy éjszakás kalandot.
2013. aug. 1. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!