Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok tisztában az érzéseimmel, csalódtam benne. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy van egy lány, akivel egy suliba jártunk, de már mindketten kijártuk azt.

Ráírtam facebook-on, beszélgettünk, nyitott volt és kedves, el is hívtam randira, de viszont néha miattam, néha miatta, de nem volt megfelelő az időpont míg később kiderült.


A múlthét kedden írtam neki egy levelet, hogy mikor kellene mennünk a randira, de azóta sem válaszol, pedig már többször is volt online. Lehet hogy szánalmasnak tartotok, hogy online udvarolok, de sajnos ez most így lehetséges.


Azért nem vagyok tisztában az érzelmeimmel, mert eddig szinte minden percben rágondoltam, amíg rendesen válaszolt, de amióta, így majdnem hogy semmibe néz már kicsit csalódtam benne, nem az hogy nem vágyok rá, hanem már mindig ő jut az eszembe, de ez nem azt jelenti hogy egyáltalán nem gondolok rá.


Még nem mondtam el neki azt hogy szeretem, de lehet hogy leszűrte már. Ő két évvel idősebb nálam, én 17 ő 19. Nem értem mit kellene tennem, végülis a facebook sem jelzi ki hogy látta volna a levelet, de azért szerintem 1 hét alatt simán észre lehet venni. Amúgy már előfordult az hogy egy válasz levele jóval később érkezett meg mint pár nap.


2013. júl. 26. 02:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek a modern világban. Írj neki újra, lehet meg se kapta. Csak tedd hozzá, hogy egyszer már írtál, de nem tudtad, megkapta-e.
2013. júl. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem akar veled randizni
2013. júl. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ezt akkorsem értem, amikor megkérdeztem hogy mikor jó neki, szinte rögtön rávágta a választ. Mintha már várta volna a kérdést.
2013. júl. 26. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!