Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, örülnétek ennek?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőtök készítene egy videót, képösszeállítást az eddigi közös élményeitekből, mialatt a közös szerelmes dalotok megy,+ még néhány mondat, amit ő írt.

Mennyire jönne be nektek, értékelnétek?:) (NEm alkalomra, csak úgy.)


2013. júl. 29. 00:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tejóég, nekem nem jutna eszembe ilyet csinálni lány létemre... nagyon nyálas, de biztos van akinek bejön
2013. júl. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 unalmas pasi válasza:
Menne egyből napiszarra!
2013. júl. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
értékelném,viszont egy jó nagy ölelést és egy szeretleket amiben megnyugtat,hogy velem lesz mindig azt jobban értékelném és jobban megérintené a szívem..persze lehet hogy csak én vagyok így ezzel szóval ne hallgass rám:)
2013. júl. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Na nee..:D

Egyik lány ismerősöm csinált egy ilyet. Számnak Adele- Someone like you -t választotta.

Na ugyebár ez már csak azért is fail, mert a refrén arról szól, hogy "De mindegy, találok majd valaki olyat mint Te"


Hát igen... nem volt jó angolos:D

2013. júl. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Értékelném,már csak azért is,mert akkor lenne barátnőm :D
2013. júl. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Igazából letojnám :P
2013. júl. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nem, a kedvenc számunkat választottam.

Egyébként most távol vagyunk egymástól, és még egy ideig nem találkozunk.

Akkor túl nyálas?:S

2013. júl. 29. 00:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Kuurv@ra az.
2013. júl. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tényleg nyálas, bár én örülnék neki.
2013. júl. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Soha ne kérdezd meg hogy helyes-e kimutatnod az érzéseid az irányába akit szeretsz..tedd meg,ne kérdezd..s főleg ne itt,ahol a legtöbb nagy érett és tapasztalt "tanácsadónak" még egy kutyája sincs,nemhogy kapcsolata.
2013. júl. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!