Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti örülnétek ennek a szülinapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti örülnétek ennek a szülinapi ajándéknak?

Figyelt kérdés

-amire gondoltam: torta (én sütöm), egy keretben a kedvenc képe rólam, 2 jegy a vadasparkba, csoki. ez megfelel? nem túl évfordulós? csináltam neki egy 3D origami sárkányt is, de sajnos meglátta :(

-a barátom, 1 éve vagyunk együtt, 1 éve pedig együtt is élünk. 24 lesz.


2013. ápr. 22. 08:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. :)
2013. ápr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 ivilicious ***** válasza:

"a kedvenc képe rólam" nekem ez kicsit...nem tudom. nem tetszik. kivéve,ha meztelen v. fehérneműs az a kép:D

de am szerintem okés

2013. ápr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert mű az egész, legalábbis számomra.
2013. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A képet lehet, hogy kihagynám, de amúgy rendben van.
2013. ápr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

mű? ez meglepett. miért mű?

kedves többiek! a képre azért gondoltam, mert nem igazán vagyok az a pózolós fajta, és még sosem adtam neki fényképes ajándékot... de most kicsit elbizonytalanodtam.

köszi az eddigi válaszokat! :)

2013. ápr. 22. 09:11
 6/15 anonim ***** válasza:
Az első perctől együtt éltek?
2013. ápr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
elnézést, talán hülyén fogalmaztam. sőt biztos :D 2 éve vagyunk együtt, 1 éve költöztünk össze.
2013. ápr. 22. 09:15
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja, első válaszoló vagyok, a képen valahogy átsiklottam :D azt én se adnék, tényleg mű egy kicsit, meg minek, ott vagyok élőben, nézzen úgy. De a többi tetszik még mindig.
2013. ápr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Vicuska87 ***** válasza:
szerintem tök jóóó
2013. ápr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=gLPBcQecEdM


gondoltam, ellinkelem a videót a sárkányról, hátha valaki ötletet merít belőle :)

2013. ápr. 22. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!