Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret, velem akar maradni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, velem akar maradni, de ne találkozzunk. Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit kéne tennem? Valaki. gyorsan. Segítsen.

Figyelt kérdés

Két és fél éve vagyunk együtt. Tudni kell a barátomról, hogy nem az az érzelmesebb típus. Nem beszél az érzéseiről, nem mondja el, ha valami baja van, ha valami bántja stb. Maximalista, mindenből a jót akarja, így mindenbe beleköt.


Na már most. Összevesztünk. Nem szeretném leírni min, mert hosszú lenne. A lényeg az, hogy nem keresett. Én ma ráírtam, hogy meg kéne beszélni, de személyesen. Olyanokat írt, (nem volt amúgy kedve beszélgetni, az feltűnt)

Hogy szeret engem, és velem akar maradni, DE! nem jön hozzánk többet, mert nem szeret itt lenni, itt csak unatkozunk, és a tesóimat sem szereti. Szóval nem jön ide, ne találkozzunk, de maradjunk együtt, mivel szeret.


Érti ezt valaki?????? Mert én nagyon nem.


Vannak közüttünk gondok, amiket általában én akarok megoldani, én is kezdeményezem, ő meg várja a sült galambot, és a könnyebb utat választja. Hetente egyszer találkozunk, akkor nem szoktunk unatkozni, mert mindig kitalálunk, (kitalálok) valamit, meg elmegyünk ide-oda. Akkor nem értem ezt az unatkozós dumát. Sokszor nem tetszik neki az ötletem, beleköt, de ő magától nem mond semmit. Azt mondta hétvégén lejön, lemondta péntek este is, meg szombat este is. Tesóimat azért nem szereti, mert "nálunk nem lehet nyugodtan lenni, mindig ránk nyit valaki" Oké, párszor előfordult. Én sem szeretem emiatt. De, hogy ezért ne jöjjön. Meg ha ezt hamarabb elmondja nekem, akkor beszélek velük, meg anyáékkal és megoldjuk. Mert minden meglehet, de nem beszél az érzéseiről. Hétvégén nem is lett volna itthon senki, mégsem jött.


Szakításon gondolkodom. De még én is szeretem, és simán meg lehetne beszélni. De még találkozni sem akar, így hogy?? Nem tudok vele így se szakítani, se megbeszélni.


Tudja valaki miért viselkedik így?


2013. júl. 29. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Se veled, se nélküled! Ennyi! Te döntsd el mi neked a jobb, mert ahogy leírtad, h milyen puhány, sosem fog lépni!
2013. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem csak te érezted úgy h tök hepik ezek a talik,adj most neki egy kis idöt,keresni fog,ha szeret.ha nem akkor majd jön jobb
2013. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!