Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény? Ha egy lány, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Ha egy lány, azt szeretné hogy fb-n küldjem el a tételeket amiket kidolgoztam neki, és nem személyesen hogy találkozzunk, akkor ez azt jelenti hogy nem akar tőlem semmit a csaj?

Figyelt kérdés
lehet semmi nincs ebben,de én ezt egy jelnek veszem.
2013. jan. 4. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
azt akarja, hogy add már oda neki a tételeket, mert tanulni szeretne
2013. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vagy csak lusta..

de ha bejönnél neki tuti találkozni akarna veled.

2013. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én általában olyantól kértem a tételeket, aki megbízható, de éppen semmi közöm nem volt hozzá (és nem is akartam, hogy legyen). Nem kell ebbe plusz dolgokat belelátni, bízik benned, mert stréber vagy, pont.
2013. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha tétel kell simán odamegyek olyan emberekhez "jópofizni" akikhez amúgy nem. egy lány akinek egyáltalán nem tetszel simán flörtöl veled pár jó tételért, szóval ne tulajdoníts neki jelentőséget!
2013. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokan simán nyaliznak egy kicsit, hogy ne kelljen dolgozni.


Ha nekem igazán tetszene egy fiú, és még tételeket is dolgoz ki nekem, minden lehetőséget megragadnék, hogy találkozzak vele. Kivétel csak speciális eset lehet: pl. a számonkérés 1-2 napon belül van, és te mondjuk Debrecenben laksz, ő pedig Szombathelyen. Ha a számonkérés holnap reggel lesz, érthető, hogy nincs most erre ideje.


Más esetben... éérted.


Ha meg akár egy kicsit is tetszel neki, és elkezded hanyagolni, egyből érdeklődni fog. Ha nem, akkor meg se érdemelte tőled a tételeket.

2013. jan. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Amióta elküldtem neki a tételeket,nem is keresi társaságom...
2013. jan. 16. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!