Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mehet ez így?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nagyon szeretjük egymást, ez kétségtelen. Mind a kettőnknek ez az eddigi legkomolyabb kapcsolata, el tudom vele képzelni a jövőmet és vele is szeretném leélni. Viszont, nagyon sokat vitázunk. Nem nagy, apró dolgokon, de valamin mindig,minden nap össze tudunk veszni valami kb.jelentéktelen dolgon. Ő is makacs, sajnos én is az vagyok. Nyilván,nem 1x előfordult már, ha a másiknak volt igaza, bocsánatot kértem,kért. Az elején nem ilyen volt ez a kapcsolat. Nem tudom mi változhatott meg. Különbözünk, Élet felfogásban, a dolgokhoz teljesen másképp állunk hozzá. Ő a csendesebb típus, én társasági ember vagyok. A szexuális együtt létek száma is nagyon lecsökkent a kapcsolat eleje óta. Több, mint 1 éve vagyunk együtt, ő 17,lassan 18 én 23. A 16 hónap alatt kb. 10 nap lehetett amin nem találkoztunk, lehet a megszokás, hogy természetesnek tartjuk azt,hogy vagyunk egymásnak. Nem tudom,hogyan lehetne a kapcsolatot,valahogy a régi állapothoz újra vissza irányítani. Mégis meddig mehet ez így?
2013. júl. 29. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

a szerelem már elmúlt, mind a ketten változtatok és változtok

a régi állapotot nem lehet visszaállítani, mert már csak szeretet van

meg kellene beszélni, ki mit akar, ha megy megy, ha nem nem

2013. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még mindig szerelmes vagyok belé, és úgy érzem az ő részéről sem múlt el.
2013. júl. 29. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ellaposodott a kapcsolatotok,ezt mindketten érzitek,ezért vagytok feszültek. Ne találkozzatok minden nap,hamar megunjátok egymást,természetessé válik,hogy van a másik. Csináljatok olyan programokat,amiket eddig még nem! Pl. egy jó biciklitúra,társasjáték,bármi,ami feloldja a feszültségeket. Szex témában is változtassatok! Új pózok,erotikus társas..próbáljátok feléleszteni a tüzet,ez a titok nyitja. Sok sikert!
2013. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!