Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? Részletek lenn

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Részletek lenn

Figyelt kérdés

Előre is bocsi de valószínűleg hosszú lesz.

Pár hónapja osztálykirándulásra mentünk és jött velünk egy másik osztály is.A 3. nap megismerkedtem egy lánnyal és rögtön beleszerettem.És úgy is tűnt hogy lesz valami a dologból ugyanis volt ölelkezős fotó stb stb. és ezeket nyíltan be is vállalta.pár napig nagyon boldog voltam de akkor észrevettem h egy másik fiúval is járkál ide-oda.Egy idő után elkezdtem ezt komolyan venni.Kezdtem elbizonytalanodni azzal kapcsolatban h valóban engem akar e.Többször is megfordult a fejemben h otthagyom,mert úgy mindenkinek könnyebb lesz de egyszerűen képtelen vagyok rá.Már többször is voltam náluk,mindig vittem neki ajándékot.De félek hogy nem fog összejönni mer a másik srác is nagyon nyomul és erősebb,jobb képűbb mint én.Mióta nem találkozom a lánnyal minden nap azóta olyan vagyok mint egy zombi:csak rajta jár az eszem,minden mást figyelmenkívül hagyok stbstb. Már többször is próbáltam nyíltan beszélni vele nyíltan de nem sikerül.Nagyon szeretném hogy az enyém legyen mert nagyon szeretem.Kérlek segítsetek.

15/F


2013. júl. 29. 16:00
 1/1 Netti0016 válasza:
A legjobb az lenne ha leülnétek és tisztáznátok a dolgot. Mondd el neki az álláspontod őszintén. Az, hogy mindig viszel neki valami ajándékot az nem biztosítja be a szerelmed viszonzását. Ha a lány nem akar veled beszélni a dologról, akkor valószínű hogy csak barátként gondol rád. Egy ölelés nem jelent szerelmet..
2013. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!