Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha már egy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már egy éve nem láttam az exem és még mindig hiányzik? Részletek lenn

Figyelt kérdés
Külföldre költöztem a családommal,a történet hosszú,de kénytelen voltam én is menni.Volt 1 párom előtte.Boldogság,szerelem.De amikor eljött az ideje nem jött velem.És ez több mint egy éve történt és nem tudom elfelejteni.Szinte ugyanúgy hiányzik mint az első napokban.A szokásos szövegeket kérlek hagyjátok ki most.Tudom,nem szeretett eléggé,meg ilyesmi.Nem is az a lényeg,csak nem tudom mihez kezdjek,1edül vagyok,nincsenek mellettem a barátok.Nincsenek jó programok.Nem térhetek vissza az életembe ami előtte volt,egészen újat kellett kezdenem.Tanácstalan vagyok.
2012. júl. 9. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress másik nöt, ottkin ugyis annyi devla lovét lehet keresni nemtom mi a gondod..
2012. júl. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz,de lány vagyok...
2012. júl. 9. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha találkoznál vele? Lehet, hogy már nem is tetszene annyira..de mindenképp jó lenne, mert tudnátok beszélni.
2012. júl. 10. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tavasszal láttam őt.És tetszett is....Reménytelen vagyok,igaz?
2012. júl. 15. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!