Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nem normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális, hogy egyik srác azért akar velem összejönni, mert, hogy én leszoktatnám a füves cigiről, és úgy érzi értem megéri letenni, meg én megnevelném?!

Figyelt kérdés
Ez milyen már...
2013. jún. 11. 00:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért akar veled összejönni, mert akkor lesz kivel dugni. Csak kukac, nem meri bevallani, és inkább a fűre fogja.
2013. jún. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen drogosokkal ne foglalkozz. Aki nem tudja egyedül letenni, az már veszett ügy.
2013. jún. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


a fű nem drog

semmi nagy kárt nem okoz a szervezetbe csak éhes leszel tőle

szerintem az alkoholizmus durvább

2013. jún. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az o nyelven igy mondjak, hogy tetszel? Amugy ilyennel nem erdemes kezdeni, ha akarna letenne magatol, elhatarozas es akaratero kell hozza, nem egy masik szemely mankonak.
2013. jún. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a füvet ne keverjük már a droggal. és egyébként fizikai addikciót nem is okoz, de nem fogok itt kiselőadást tartani... 5évig szívtam ebből 2 évig napi szinten de gondoltam egyet és letettem egy éve úgy hogy azóta semmi.

és egyébként nem ezért akar veled összejönni hidd el ez csak egy indok amivel magyarázza;)

2013. jún. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor miért?:D egy menetre...?
2013. jún. 11. 00:58
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta azért szív mert sok a szabad ideje és nem tudja mással tölteni..
2013. jún. 11. 00:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Addig is másra koncentrál:P
2013. jún. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

miért nem tölti el értelmesen a szabadidejét? engem ez jobban zavarna, mint az, hogy drogozik. sok emberre jellemző, hogy nincsenek céljai és csak pótcselekvésként drogozgat, füvezik, iszik, stb.


céltalan emberrel nem szabad kezdenie se nőnek, se férfinak...

2013. jún. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Simon le Grand válasza:

Majd à végén még te leszel függö

addig mondja mig rà nem szoktat hiszen az ilyennek à tàrsasàga is ilyen. Sajnos a legtöbb nehéz droggal folytatja.

Làtod néhàny vàlasz az hogy az nem vészes.

Néz meg néhàny erröl szóló fimet.

A gyerekori baràtom azt mondta hogy kàr hogy nem halgatott ràm 17 éves koràban miutàn az egyik tüdejét kivették.

egy màsik ismerösöm azt mondta hogy meg kell halni valamitöl (cigi). Amikor gége ràkja lett 38 évesen

a csalàdjàt bàntotta hogy nem tiltottàk meg neki.

Minden döntésnek van következménye, hàt jol gondold meg.

2015. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!