Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magyar melegek házasodhatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar melegek házasodhatnak külföldön?

Figyelt kérdés

pl Amerikában,mert ott ez legális és igazi házasságot köthetnek..

olyanok is akik nem helybéliek?

fontos lenne


2009. okt. 23. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2009. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Csak ha az adott ország állampolgárai, de az természetesen itthon nem lesz érvényes.

Am az USAban is elég kevés államban van engedélyezve, és vonogatják őket vissza!

2009. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat :)
2009. okt. 23. 21:47
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Te homokos...-.-'
2009. okt. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Homokos miért akar házasodni? :( Olyan szomorú...

Jó, de legyen, csak gyereket ne fogadjatok örökbe, mert egy életre sérültté teszi ez a "család" annál talán még a gyermekét egyedül nevelők is jobbak. Bocsi, ez már nem ide tartozik, csak kikívánkozott.

Amúgy nem házasodhatnak tudtommal.

2009. okt. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%

a melegek agymosott hülyék, azthiszik milyen jó melegnek lenni , büszke vagyok rá meg minden de csak a társadalom fertői, tönkreteszik a gyerekek , gondolj csak bele, miket fognak tenni szegény gyermekkel mert melegek az 'apjai' vagy most rákényszerítnétk szegényre hogy ő is mocskos buz! legyen , aha már ti elb@sztátok másra ne erőltességek rá

Harakiri!

2009. okt. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos tudtommal az EU-n belül tiltott az állampolgárság szerinti diszkrimináció, tehát elvileg magyar melegek köthetnének házasságot mondjuk Hollandiában, Angliában vagy Spanyolországban, és ezt az összes tagállamnak el kell ismernie. Gyakorlatilag ez nem ilyen egyszerű, de javaslom, ne ehhez a fórumhoz fordulj ilyen kérdéssel, mert itt főleg homofób szarokkal lehet társalgást folytatni. Én azt javaslom, hogy menjetek a fent említett országok valamelyikébe, házasodjatok össze, ha lehet, és soha vissza ne gyertek... én is ezt tervezgetem.
2009. okt. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

annyit h én nem vagyok homokos..

14 éves lány vagyok,egy barátom miatt tettem fel a kérdést.

azért látszik h magyarország és h tele van elmaradott szánalmas embrekkel,akik tele vannak előitélettel.

csak gratulálni tudok


azért köszönöm a semmitmondó válaszokat is.

2009. okt. 24. 19:38
 9/11 A kérdező kommentje:

az utolsó válaszadónak viszont tényleg köszönöm, barátaim is ezt tervezgetik.

remélem neked is meg nekik is sikerül!

sőt..még én is le lépnék ebből a semmilyen országból és a mocskos társadalomból..

2009. okt. 24. 19:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Te agyoniskolázott 6-os...

Ha nem tisztában az idegen szavak pontos jelentésével, ne dobálózz velük, mert röhejes.

2013. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!