Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire becsül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire becsül meg egy (magyar) színész egy rajongóját, aki idő közben a párja lett? Mennyire lehet tartós egy ilyen kapcsolat a véleményetek szerint?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 19:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%
Micsoda?? :D Egy színész meg egy rajongó az már kapcsolat?? vicces
2011. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mégis honnan kellene tudnunk, hogy mennyire becsül meg téged a hálószobai játszótársad, ha színész, ha autószerelő...
2011. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Attól függ ki a színész..
2011. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bocsi..rosszul olvastam először.

Szóval, te rajongója voltál egy magyar színésznek és most összejöttetek? Hm..

Független magyar színész volt? Pasi és te vagy a nő?

Mit tudsz az előéletéről? Sokat nőzött előtted?

De akár lehet is tartós, ha igaziak az érzelmek. Nem hiszem, hogy degradáló lenne, hogy egy rajongóból avanzsáltál párrá.

2011. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Mond el melyik színész, úgy jobban tudunk segíteni.
2011. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Színész vagy 'celeb'? Az sem mindegy ;)
2011. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Biztos Bodrogi Gyuláról van szó.
2011. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Szerintem legfeljebb arról beszélhetünk, hogy "mennyire becsüli meg a férfi a párját"?

Teljesen lényegtelen, hogy mi a foglalkozása, és hogy hogyan ismerkedtetek meg, ez a párkapcsolat kimenetele szempontjából lényegtelen.

A színész is ember, és semmivel se különlegesebb, másabb, mint bármelyik másik férfiember.

2011. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igazából ezt csak egy szimpla általános kérdésnek szántam, nem feltétlenül magamból indultam ki. A színész nevét nem szeretném elárulni, legyen elég annyi, hogy magyar, elég elismert, jó színész és nagyon helyes. (Bár ezt nem szívesen írom, hogy helyes, mert lehet, hogy valakinek Brad Pitt az álompasi, nekem pedig egyátalán nem jön be.) Soha nem volt családja (gondolok itt a feleségre, illetve a gyerekre), bár mondhatom róla, hogy falta a nőket, úgy veszem észre, hogy megkomolyodott, és benőtt a feje lágya.
2011. szept. 28. 20:04
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a rajongó a kapcsolatban is csak rajongó marad, akkor nagyon hamar rá fog unni az a színész. De ha a színész mögött meg tudja látni az embert is, és a hétköznapokban társa lenni, akkor lehet jövője a kapcsolatuknak.
2011. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!