Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy számoltátok, mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy számoltátok, mióta vagytok együtt? Szakítás után újra.

Figyelt kérdés

Hosszú idő után szakítottunk kb annyi időre aminek a négyszeresét töltöttük együtt. Ezt a néhány hónapot az első kb 5 hét kivételével végigrandiztuk.

Ti honnan számolnátok? Az új dátum, tehát alig pár hete, vagy az eredeti, néhány éve? Esetleg hogy volt nálatok, ha előfordult hasonló helyzet?


Tudom, nem ez határozza meg a kapcsolatot, de kíváncsi vagyok, mások ezt hogy látják.

Még annyi, hogy az 5 hetes szünet alatt volt egy "3." fél, egy éjszakára. Mivel nem voltunk együtt, nem jelentett semmit, ès bevallotta nekem így én ezt nem tartom számon megcsalásként, de ebbe nem is szeretnék belemenni.

A randizós hónapok alatt nem volt senki más.


2013. júl. 29. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ez a számolgatás a legnagyobb bajod ilyen dolgok mellett, h szakitottatok, meg mással is lefeküdt.. akkor boldog lehetsz:D
2013. júl. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy a húszas éveinkben járunk, együtt is éltünk egy évet és nagyon komolyan vettük és vesszük egymást.

Elkezdtem olvasgatni a téma kérdéseit, és úgy éreztem, érdemes megemlítenem, hogy nem tinik vagyunk. :)

2013. júl. 29. 23:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló szituban, mi a legelejétől számoltuk, nem az újrakezdéstől! :) Ez azért is jobb, mert szívesebben gondolok vissza arra, mint a zűrösebb időkre..:) Nyugodtan számoljátok a kezdéstől ti is! :) :)
2013. júl. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A "kíváncsi vagyok" részt nyilván figyelmen kívül hagytad, kedves első. De remélem jól esett ma is kötözködni egy kicsit, hát kedves egészségedre! ;)
2013. júl. 29. 23:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kötözködök, de nem értem, h ez hol esik jól az embereknek.
2013. júl. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!