Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúmmal 2 éve vagyok együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúmmal 2 éve vagyok együtt, de úgy érzem másra is szükségem van. Miért?

Figyelt kérdés
Kötődöm a barátomhoz. Nagyon is. De mégis szeretem ha a fiúk udvarolnak nekem ráadásul olyan érzésem van, mint ha egyszerre több fiúba is szerelmes lennék. Ne értsétek félre! Én nagyon szeretem a barátomat és nem akarom elveszíteni, de nem bírok az érzéssel hogy féltékeny vagyok más fiúkra ha más lányok közelednek hozzájuk, olyanok akik meg sem érdemlik őket. Miért érzek így? Miért akarok mindenkit birtokolni? Kicsit megijeszt ez az érzés. Mit tegyek? Elmondjam a barátomnak hogy érzek?

2013. júl. 29. 14:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
középiskolásoknál ez normális
2013. júl. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne mondd el a barátodnak, ebből csak probléma lenne. A problémádra semmi tippem sincs, de tényleg ne mondd el neki. :D
2013. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hogy-hogy normális? Kellemetlenül érzem magam amiatt, hogy féltékeny vagyok olyanokra akik nem olyan fontosak.
2013. júl. 29. 14:42
 4/15 anonim ***** válasza:
azért mert nekem is volt ilyen. csak én pasi vk... arról nem is beszélve, h most tavasz-nyár van már fél éve... arról meg végképp, hogy 2 éve vagytok együtt... normális, ha ezek előjönnek... és az is, hogy nem tud vele mit kezdeni az ember
2013. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Szerencsére most nyári szünet van, ezért könnyebb picit az ilyen gondok és fiúk nélkül lazítani! :)
2013. júl. 29. 14:59
 6/15 anonim ***** válasza:
Több dolgot vontál össze. 1:szeretem ha a fiúk udvarolnak nekem (Ez szinte normális, kissé hiu vagy, szeretsz tetszeni.) 2: olyan érzésem van, mint ha egyszerre több fiúba is szerelmes lennék (Ilyen is van, ha a fiud hajlando osztozni rajtad, meg te is rajra, még jo is lehet) 3:féltékeny vagyok más fiúkra ha más lányok közelednek hozzájuk (Ez beteges birtoklási vágy.)
2013. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
utolsó, én ennyire nem analizálnám le a dolgot. középiskolásról van szó, nem huszonévesről. bőven elég annyi, hogy ez normális... a többit meg majd maga eldönti.
2013. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
de mégis mit tegyek ezek ellen? :/
2013. júl. 29. 15:33
 9/15 anonim ***** válasza:
kérdezőnek: amikor nekem ilyenem volt 18 évesen középsuliban, mikor jártam egy lánnyal, ezzel a kérdéssel fordultam egy felnőtt nő ismerősömhöz. anya, feleség, tanárnő. rengeteg diákja van, mindenki imádja. 5 nyelvet beszél, művelt, énekel, kifinomult és egyben belevaló, rendkívül talpraesett nő. kiváló emberismerettel. a szülei is tanárok/professzorok voltak. ezzel azt akarom mondani, hogy ha valaki sokat van emberek között, sokat foglalkozik velük, és ért hozzá, az ő. a kérdésemre a válasza az volt, hogy mindez a normálisnál is normálisabb jelenség. a másik kérdésem az volt, hogy akkor most mit kéne tennem. erre azt mondta, vannak olyan dolgok, amikre viszont nekünk kell rájönnünk. figy. ugyanezt tudom most én is mondani neked.
2013. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De nekem még mindig kellemetlen ez az érzés. Én nem akarok ilyen lenni. És nem akarom hogy az emberek akár r*bancnak hívjanak vagy valami ilyesminek...félek hogy elítélnek ezért nem akarok ilyen lenni. De nem tudok megszabadulni az érzéstől.
2013. júl. 29. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!