Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikus lányok, hol ismertét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, hol ismertétek meg a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
Tudtátok egymásról már az elején, hogy mindkettőtöket érdekli a dolog, vagy csak később derült ki?

2013. júl. 29. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%

A parlamentben. :)


Szabó Tímea, Együtt-PM.

2013. júl. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szuper:)) (-.-)
2013. júl. 29. 23:52
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Én hirdettem a lakásomat kiadásra egy egyetemista oldalon, jelentkezett egy mosolygós, vagány csajszi, akivel elkezdtünk beszélgetni. Időközben úgy alakult, hogy talált egy szobát, ami neki megfelelt árban és így jobban jött ki, viszont ennek ellenére folytattuk a beszélgetést, szimpatizáltunk egymással, majd megbeszéltük, hogy beülünk valahova egyik este. Később kiderült, hogy mindkettőnknek szimpi a másik "úgy", így már fesztelenebbül folytattuk a dolgot és szép lassan kialakult. 3 hónapja tart ez a kedves kis románc:)

Eléggé irreális, hogy a rengeteg hirdetésből pont az enyémet találta meg pont egy ilyen lány és még tetszettünk is egymásnak, de ennél jobban nem is alakulhatott volna, szép az élet:)

22/L

2013. júl. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én itt gyk-n :) és igen tudtuk h mindkettőnket érdekli a dolog.
2013. júl. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmön keresztül ismertem meg életem szerelmét. :) Tudtam, hogy leszbikus, de én akkor még biszexnek mondtam magam, mostmár viszont el sem tudnám képzelni azt, hogy egy pasival legyek. Még, ha véletlenül szakítanánk is, akkor is egy másik nőt keresnék. :)
2013. júl. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem most nincs párom. De ismerőseim több, mint 2 és fél éve vannak együtt. Ők a kollégiumukban ismerkedtek össze, sokat beszélgettek és végül járni kezdtek.

Másik ismerőseim az iskolájukban találkoztak és kezdtek járni.

De ismerek olyat is aki elment egy ilyen "találkozóra" és ott találkozott a párjával.

2013. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Az egész úgy kezdődött, hogy kértem Istent, hogy mutassa meg, hogy kinek szánt, és kit szánt nekem, - (Ha már így alakult, hogy leszbikus vagyok.)- Ezután, valahogy rátévedtem a Pride hirdetési oldalára, ahol a következő hirdetés jött velem szemben.:

"Kedves M!


"Keresem az utam

Néha keresem a bajt

És keresem azt, aki engem akart

Akinek engem küldött

Akit nekem szánt az ég""


Egyébként Ákos az egyik kedvenc előadóm, és ez a szám különösen sokat jelentett nekem, a nevemet pedig igen gyakran csak egy "M" betűvel írtam és írom alá...


Mindezek után, - gondolom nem csodélkoztok, - nem tudtam nem válaszolni a hirdetésére. - Azóta 5,5 év telt el, és úgy hiszem, megtaláltam, "akit nekem szánt az ég"... -Ő életem párja...:)

2013. júl. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi itt gyiken, de csak sima beszélgetésként indult a dolog, én tudtam róla (mondta) ő nem tudta rólam (nem igen voltak ilyen témáink) de végül kiböktem, hogy nekem ez már több. Utána pedig alakultak a dolgok és itt vagyunk mint boldog szerelmesek majdnem fél éve:)
2013. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt. Rámírt. Válaszoltam. Találkoztunk. Tobbit a fantáziádra bízom. :)
2013. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
pinkvanilla :)
2013. okt. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!