Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismertétek meg a barátnőtöket/barátotokat?

Figyelt kérdés
Akár a mostanit, vagy régebbit. Főleg az érdekes sztorik érdekelnek.
2012. ápr. 7. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
bátyámék esküvőjén... a többi titok! :)
2012. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az első kettőt neten:D

a harmadikkal évfolyamtársak voltunk, sokáig tetszett, de valamiért sosem volt semmi, nem is éreztem hogy érdeklődne irántam, aztán egyszer elmentünk együtt bulizni és kiderült az ellenkezője :D

a negyedik pedig annak a srácnak a haverja volt, akiért sokáig odavoltam, de tudtam hogy sosem lesz köztünk semmi, mert nem az a típus, aki le szeretné kötni magát. így valahogy összekeveredtem a haverral, beszélgettünk stb, a többi egyértelmű:)

2012. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gólytáborban, mert egyszakra, évfolyamra járunk. De akkor még volt másik barátom, ezért nem akartam tőle semmit, meg nem is tetszett, csak tök jól elbeszélgettünk, meg együtt buliztunk de nem volt komolyabb. Aztán jó barátok lettünk, együtt fedeztük fel a várost és sokat buliztunk, és egyik alkalommal mikor kissé becsíptünk lesmárolt, meg hazakísért. De az a csók egyszerűen isteni volt, senki más nem csókolt még úgy meg ahogy Ő tud:). Aztán másnap megbeszéltük hogy ez csak just for fun volt:), és nem jövünk össze. De egy következő buli alkalmával ismét megtörtént az előbbi eset és aztán megint megbeszéltem vele hogy nem fogunk járni.

Közbe más pasikkal is kavartam, mivel már nem volt barátom, és végre szabadnak éreztem magam. Aztán egyszer elmentünk sétálni és szóbakerült hogy ő szeretne velem lenni komolyabban, és erre nem válaszoltam, még időt kértem, és közbe a többi fiú is elő akart léptetni barátnőjévé, úgyhogy mindenképp döntenem kellett.

Mivel az illető fülébe jutott hogy láttak más fiúval is kézenfogva sétálni, ezért a velem való programokat sorra kezdte lemondani. Én ettől persze kezdtem ráeszmélni hogy elveszíthetem. Úgyhogy felhivtam telefonon és megbeszéltem vele hogy jojjon át mert valami fontosrol kell beszélnunk. És akkor megbeszéltuk az egészet, és újra megkaptam életem legfinomabb csókjait és azóta is együtt vagyunk szerencsére. Még sosem szerettem senkit ennyire mint őt és örülök hogy őt választottam, nem is választhattam volna mást mert aztán később rájöttem hogy nekem is voltak érzéseim felé. Úgy azóta is egyutt vagyunk, hűségesen egymáshoz:)

2012. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az utolsó jó kis történet, legyetek boldogok : )
2012. ápr. 7. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:

első barátomat Angliában ismertem meg.

kimentünk sulis szervezésben páran Angliába 10 napra, de azt nem tudtuk, hogy másik suliból is jönnek.

Igazából az első pár nap észre sem vettük egymást, majd az egyik nálam fiatalabb lány felhívta Rá a figyelmem, hogy a srác nyomul rá (mármint a kisebb lányra) és nem volt szimpatikus. Olyan tipikus bunkónak tűnt.

Igyekeztem szemmel tartani és közben szépen, lassan némi féltékenység kezdett el bujkálni bennem.

Egy idő után azt vettem észre, hogy beszólogat, de közben próbál figyelni is.

Az utazás utolsó napján egész nap a haverját kérdezgette. Végig szemeztük a buszutat (5 óra). Néha idétlen kifogásokkal megfogta a kezem. Az egész busz nekünk drukkolt.

Végül, mikor le kellett szállnia az osztályával Londonban ( mert ők még maradtak egy napot) nagyon nehezen váltunk el.

Emlékszem az érzésre, hogy mennyire kivoltam.

Ott integettünk meg minden, utána - mikor lehajtottunk - minden szempár rám szegeződött és elkezdtek kérdezősködni, én meg tök biztos voltam benne, hogy csak játszik velem.

Meg se volt a száma. De az egyik lánynak megvolt, meg egy másik srácé is, aki az Ő haverja volt. Kaptunk egy sms-t, maiben elkérte a számom, majd egy picit később már én kaptam egy sms-t, amiben elhívott másnapra randizni és úgy zárta, hogy "Szeretlek"

(mondjuk az ilyet pont nem szeretem, de akkor meg valahogy mégis majd kiugrottam a bőrömből).

Két nap múlva találkoztunk és fél órán át ölelgettük egymást, aztán köszöntünk :D


A többi megismerkedésem ennyire nem izgi, de összejövős történetem még van 2 tuti :D ha érdekel :)

2012. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
persze hogy érdekel, írd le
2012. ápr. 8. 00:25
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


nem egészen összejövős, de valami. csak még nincs befejezve :)

2012. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!