Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Elmondjam neki, vagy hagyjam így az egészet?

Figyelt kérdés

Hosszú leszek, úgyhogy aki végigolvassa, annak nagyon szépen köszönöm. Aki pedig értékelhető választ ír, annak pedig örök hála.

3 éve volt egy kapcsolatom, ami elég zűrös volt. Nem voltam elég érett hozzá. Két hét kihagyással jártunk 1 hónapot összesen. Az egész ott kezdődött, hogy júniusban elkezdett írogatni még akkor MSN-en(akkor még az volt a kommunikáció internetes formája, meg a májvip.), és elég jól elvoltunk, 3 hónapig beszélgettünk, és az elejétől kezdve tudtam, hogy tetszek neki, és össze akar velem jönni. Oké, beadtam a derekamat, szeptemberben összejöttünk... Nem tudom, mit éreztem... Már csak azért sem, mert nagyon sok támadás ért, tényleg naponta sírtam, mindenemet elvesztettem magamkörül. A srác érzelmileg többször zsarolt, hogy felvágja az ereit, ha szakítok vele. Két hét semmi után(semmi nem történt, se csók, se puszi, semmilyen egyéb testi kapcsolat), szünetet kértem. Egy hónapig külön voltunk, utána megint volt két hét semmi. És ezek után jött a legjava... Nem tudok szakítani... sehogyse ment... gondolkoztam, és lehívtam egyik akkori "kamubarátnőmet", hogy segítsen. Kitaláltunk egy fedősztorit, ami annyiból áll, hogy én mással csókolóztam, ami nem volt igaz. Oké. Hazament barátnőm, feljöttünk MSN-re, tesóm asszisztált, és bevettük közösbe, elmondtuk neki, hogy mi (nem) történt, és ez lett a kapcsolat vége. Felszabdalta a kezét... Ezt túl élve, egy vagy két év után újra elkezdtünk beszélgetni, egy másik kamubarát tanácsára behívtam koliba. Nem tudok a szemébenézni, ez tény... Elég lapos volt a hangulat, voltunk ott öten, alig szólaltam meg, ő engem nézett, én a folyosón elhaladó embereket néztem, a "barátaim" engem néztek. Neten nagyon jól elbeszéltünk... de amint találkoztunk, nem volt témánk... vagy én nem tudom. Nem tudom, mit éreztem, és azt sem tudom, most mit érzek.

Mort német háziban segített pár hónapja, és akkor is előjött ez az egész "megcsalás" dolog, és ott már le is írtam, hogy mi is az igaz, de kitöröltem.

Legyek őszinte, és kockáztassam meg, hogy örökre megharagszik rám, vagy esetleg jobbra fordul a kapcsolatunk, vagy maradjon minden a régi, és nem számít ha nem tudja?


2013. júl. 30. 01:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el és azt is,hogy amiatt csináltad,mert nem akartad,hogy bántsa magát.
2013. júl. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem elég lesz a játszadozásból.

Ha nem érzel semmit iránta(ami szerintem jobb is, egy ilyen gondolkodású embernél) nem kell mondj semmit. Elmúlt, megtörtént, eljátszottad, és sok idő telt el.

2013. júl. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Bakker..hát ez nem egyszerű dolog..de szerintem találkozz vele és kezdjetek el beszélni..muszáj!! ha ő nem akkor is hozz fel valamit és utána kezd el valahogy és el kell mondanod neki..vagy azt hiszi hogy megcsaltad vagy megtudja hogy egy kamu miatt tette azt amit tett de az neked is bűntudat hogy ezt nem tudja..beszélj vele..különben semmi sem lesz többé a régi..felejtsétek el a múltat és szeressétek egymást mert abból amit leírtál mind a kettőtök így érez csak zavarban vagytok és nem mertek semmit sem elindítani..az állóvíz sosem jó..ha ő nem is akkor neked kell tenned..amit mondtam próbáld ki
2013. júl. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
amúgy hány évesek is vagytok?
2013. júl. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
16L/18F
2013. júl. 30. 01:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz neki segíteni, csak egy pszichológus tudna. 16 évesen esélyed sincs ezt jól kezelni. Felnőttekre kellene ezt bízni, nem piszkálni.
2013. júl. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem írok neki, megint csak bennem marad, mert van barátnője, szóval elrontani meg nem akarom. De az már segített, hogy ide leírtam... Tényleg köszönöm mindenkinek!

2013. júl. 30. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!