Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tini lányok! Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
bizonyára nektek is van olyan híres sztár, akit nagyon szerettek, bele vagytok zúgva. Tegyük fel, hogy 20 év múlva, amikor már férjetek, családotok van, akkor bekopogtatna az ajtón az a kedvelt híresség, hogy közös jövője legyen veletek. Mit tennétek? otthagynátok a családotokat, vagy elküldenétek a sztárt?
2013. júl. 30. 01:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora baromságot. Hány éves vagy, 10?:D
2013. júl. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a saját gyerekeimet és férjemet biztosan nem hagynám el holmi "sztár" ért.Miért rombolnám le az eddig felépített életemet?Csak azért mert megjelent egy gyerekori álmom?
2013. júl. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
valaki csak nem a One Directionba szerelmes? :D
2013. júl. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azt tennék, amit mi, 40-es anyukák:

-Te jó ég, hogy néz ez ki??????

És elszörnyedve becsapnánk az ajtót....


Azért a legtöbb fiatal sztár felnőtt/idősebb korára teljesen szétcsúszik, pl. Axl Rose. Nekem ifjú lánykaként tetszett a zenéje is meg ahogy kinéz (bár szerelmes nem voltam belé), most ha megjelenne így az ajtómnál, kiröhögném:

[link]

2013. júl. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1# nem, én már 11 vagyok, szóval bebuktad, há! (amúgy annál azért kicsivel több vagyok ;P)

3# nem szeretem a vandájreksönt :)

a 2-es és a 4-es válaszolónak köszönöm az ÉRTELMES választ, még jöhetnek :) amúgy én ismerek olyan lányt, aki simán otthagyná a családját... remélem, meg fog jönni az esze :)

2013. júl. 30. 09:55
 6/10 anonim ***** válasza:

nem

ha van is sztár aki nagyon bejön (van), akkor se tennék ilyet

főleg mivel ezek csak fellángolások és addigra el is felejteném az egészet

és számomra akkor is csak egy ismeretlen, aki helyes és bejön az alapján amit tudok róla, ha színész akkor esetleg a szerepei miatt is

szóval semmiképpen sem

az az ismerősöd meg majd kinövi :)

2013. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

amúgy meg addigra lehet hogy nem is tetszene :D

előző voltam

2013. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A család a legfontosabb!Holmi gyerkálom az nem ér semmit pl: én szerelmes vagyok az 1D-be de ez még semmit nem jelent
2013. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert a sztárt igazából nem is ismered, csak a zenéit, interjúit, szóval nem hagynám ott a családom (bár van 1 pár olyan is a kedvenceim közt, aki már nem él szóval igen abszurd a kérdés...) . De, ha egy régi szerelmem kopogtatna be és nem lenne 100%-ig biztos a családi hátterem, tuti elhagynám őket.
2013. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
az a baj hogy addigra már megöregedne de nagyon jó barátok lehetnénk ami szerintem jobb a szerelemnél családot nem hagynék... meg am ha annyira szerelmes vagy vkibe hogy az tényleg szerelem nem csak rajongás akk nem lesz férjed csak ő mert belé vagy szerelmes és másba nem...
2013. okt. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!