Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-16 éves fiúk mi az ami alap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves fiúk mi az ami alapján barátnőt vál asztotok magatoknak?  Az tényleg igaz,  hogy azok a lányok akiket csak úgy tapizgattok,  mert engedi nem is jön be nektek?  

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha már az előtt is lehet taperolni, hogy járnánk, vagy bármi, akkor nyilván másnak is engedi, és nincsen rá garancia, hogy más lesz, ha van valakije, tehát nem.

Inkább olyan, akit nehezebb kicsit befűzni, meg ilyenek, de azért nem lehetetlen.

A lényeg, ami belül van, meg hogy 1 srác legyen neki fontos (persze az sem árt, ha szép :D)

2012. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1.Külső(Azért egy bizonyos külső vonzalomnak megkell lennie.

2.Aztán kisugárzás

3.Legyen normális legyen humorérzéke tehát legyen rendes lehessen vele beszélgetni stb.


Tehát legyen szimpatikus számomra és érdekeljen tehát én szeretem ha egy nő kicsit titokzatos és amolyan huncut.


A Második hogy igen vannak ezek a mai r*banc félék.És igen csak jól elkapjuk őket és ennyi.Velük csak a testi örömöket éljük át. Legalább is én :D

2012. febr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
A fő szempont elsősorban a mellméret, utána jön a többi. F15
2012. febr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És akkor, hogyha az a srác, aki tetszik nekem cicázik egy ilyen csajjal, de velem mindig figyelmes, a közös hang nagyon megvan, lazább órákon piszkálgat, beszélgetünk stb... akkor lehet hogy tetszek neki ? ám a mellemérettemmel semmi probléma :D
2012. febr. 27. 18:22
 5/12 anonim ***** válasza:

a 3. jol irta... komoly kapcsolatba egy ribivel nem lehet kezdeni...

am pedig legyen apolt, kedves, oszinte es ha okos (de nalam nem okosabb xd) az is jo

14/f

2012. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
bocsi, a 2. xd
2012. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Talán picit egoistának tűnök majd, de ezek mind megvannak és okosabb is vagyok nála, de ő ezt kedveli, mert 1gy tudok neki seg1teni ha felel stb...
2012. febr. 27. 18:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Neen nagyon fontos hogy egy lànynak szép arca legyen. Aztàn persze a melle is fontos, de ha egy lány szép arcû és normàlus nem fogom azért elhagyni mert kicssi a melle. (pehemre eddig csak kusmellü barátnöim voltak) 15f
2012. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocs az elìrások ért, de telô...
2012. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
És mi van az olyan csajokkal akiknek fontos holgy jó tanulók legyenek? :P
2012. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!