Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem túl tájékozott a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl tájékozott a párom (finoman szólva). Meddig mehet ez így tovább?

Figyelt kérdés

Minden nap felmutat valamit. Szerinte a dinnyét napokig lehet aszalni a meleg lakásban-hiszen az út szélén is ott áll az árusoknál. Megsértette rozsdás dologgal a kezét,mondom lehet kéne egy tetanusz-megkérdezte,mi az a tetanusz.Szerinte a 220-as elosztó a mosogató mellett tökéletesen jó helyen van,nem tudja mi az a levendula,az erdélyi magyarok szerinte a románok,stb. stb. Sajnos a mindennapi életünkben sokszor idomulok az átgondolatlan dolgaihoz,és párszor már megjártam,hogy engedtem neki.A tájékozatlansága elég sok problémát okoz,mert mindennapi dolgokról van szó.Ezen a hab, hogy makacsul ragaszkodik az elgondolásaihoz,akkor is,ha nincsenek észérvek mögötte. Ezzel sokszor nagyon felidegesít,mert ő a párom, nem ezt várnám tőle.Rengeteg energiámat felemészti.

Eddig,akik között én megfordulok,mindenki okosabb nála.Nem tudok rá támaszkodni,mindig én kell,hogy legyek az agy.De az én tudásom is elég véges,fejlődni nem igazán lehet mellette,csak visszafele.

Ezek a dolgok közös életünk minden részére rányomják a bélyeget. 30. évét jócskán elhagyta,nem tudom,hogy lehet-e ezen még alakítani.Meddig mehet ez így tovább?


2013. júl. 30. 09:46
1 2 3
 11/22 ivilicious ***** válasza:

szeegéééény,eleinte csúnyákat írtam volna,de a szenyeses eset után megsajnáltam,csak jót akart :D


hát figyelj,te választottad, rájöhettél volna az elején,hogy ilyen, é ős nem is fog változni.

sokszor volt olyan,hogy azért nem kellett valaki,mert nem tudtam vele az én szintemen beszélgetni,mert buta volt hozzám..és ez nem végzettség függő,mielőtt elkezdtek fújolni,h sznob meg stb....a barátom egy festő szakmunkás, és olyan szókincse van, meg olyan okos,h sokszor én is csak pislogok,mint hal a szatyorban.

2013. júl. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Igazából arról lehet szó,hogy nekem kicsi az önértékelésem,és nem tartok ki az elveim mellett. Ezzel szemben,egy párkapcsolat nem arról szól,hogy a felek alkalmazkodnak egymáshoz?Ezen szoktam rágódni,hogy állandóan ellent tartok neki-ha máshogy nem lelkileg,magamban.Hol a határ?Az embernek önmaga és a párkapcsolatban lévő 2 ember között?


Történt pl. most vasárnap este,hogy ő seti programnak kitalálta,hogy menjünk be az én munkahelyemre átrendezni az irodát. (Már egy ideje függőben volt ez,de nem sürgős dolog.)Ő,már 3 hete szabin van.

Én éreztem,hogy elég fáradt vagyok,de végül mégis engedtem.Bementünk,és rájöttem,hogy ez sokkal nagyobb munka ,mert egy csomó mindent át kell pakolni,stb.Az ő elgondolása szerint,ez csak bútortologatás lett volna.Az lett a vége,hogy bekerültem a kardiológiára,olyan rosszul lettem.Mindenki mondta,hogy biztos a nagy meleg,meg hogy dolgoztam,de én tudom,hogy már megint felidegesítettem magam,hogy nem tartottam ki az akaratom mellett.

Ilyen formán én is elég ostoba vagyok,hogy feladom magam.

2013. júl. 30. 10:50
 13/22 anonim ***** válasza:
74%
Akkor meg mi a raknak jottel ossze vele?
2013. júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem kell tolerálni egy párkaocsolatban - egy elmegyógyásznak igen: neki ez egy eset.


Nem végzettség dolga,nekem az analfabéta gyerekem is tudja, hogy a 220 V nem játék.


S főleg, hogy ő egy lezárilt, kész elme, - 30 év felett nem fog ő mozdulni semerre sem.


De ha szexben is ... amatőr, akkor miért jó ez neked?

2013. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ennyire ne legyen kicsi az önértékelésed, hogy ezzel is beéred!
2013. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Az apám is olyasmi volt, mint a párod, csak ő még az autókhoz sem értett. Bár lehet, hogy a te párod is csak annyira ért hozzá.

Már én is régen megházasodtam, mire elváltak. Senki sem értette, hogy miért vannak együtt.

Az egészben az a szép, hogy én a feleségem is hasonlókat éltem át, mint te. Mi is elváltunk. Sokáig én is azt mondtam magamnak, hogy kell néha kompromisszumot kötni. Még az önbecsölésemmel sem voltak gondjaim, mégis feleslegesen sokáig húztam a szakítást. Az viszont jót tett nekem, hogy sok szebb és okosabb lánnyal találkoztam, s ők is vonzódtak hozzám...

2013. júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Na ez hiányzott eddig a mai napomból :D
2013. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy most meg kéne sajnálnunk? Aki összeáll egy "fogyatékossal", az így jár...
2013. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem,dehogy. Egyébként nem fogyatékos-szerintem.
2013. júl. 30. 14:47
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért tettem idézőjelbe, mert nem fogyatékos(hivatalosan, papír szerint)..de meg se haragudj, aki olyan szinten tudatlan és még csak nem is tesz ellene....arra nincs jobb szavam hirtelen.

Én nem is jönnék össze buta emberrel... az ilyenről az a véleményem, hogy aki tűri...tűrje.

2013. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!