Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanság léteznek még olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanság léteznek még olyan fiúk, akik finoman bánnak a lánnyal?

Figyelt kérdés

Én kicsit konzervatív lány vagyok. Nemrég beszélgettem az egyik jó barátnőmmel a párkapcsolatokról, és egyetértettünk abban, hogy a korosztályunkban rengeteg a furcsa alak. Nem vágyom arra, hogy egy totál begyöpösödött fiúval járjak, de alig látok az ecsethajú, köpködő, páva nagymenőkön kívül normális fiúkat, akiknek nem minden 2. szavuk az hogy "ge.ci baz.dmeg"...

A durvaságot sem szeretem, mert nagyon érzékeny vagyok, a legkisebb bántás is nagyon megérint.

17L


2013. ápr. 25. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért ne léteznének?
2013. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

"a legkisebb bántás is nagyon megérint. "


Például?


Én nem vagyok durva alapjáraton, ok nélkül. Csak ha kell...de akkor nagyon. Viszont annyira nem díjazom a trágár megnyilvánulásokat sem.

2013. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Akkor én vagyok a te embered. :DD

Persze, hogy léteznek, csak tudod van ez a mondás hogy amilyen az adjonisten olyan lesz a fogadjisten. A fiuk azt látják, hogy minden nö olcsó a lányok meg azt, hogy minden pasi bunkó. Senki sem tudja melyik fél volt a kezdeményező, de igen, léteznek még érzékenyebb pasik is... :)

2013. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Minden szűz pasi finoman bánik a lányokkal, ezért maradnak szüzek még sokáig, huszonéves korukig.


Tetszik vagy nem, a csajok a bunkó, arrogáns pasikkal kettyintenek, a kedves fiúk pedig lelki kukák.

2013. ápr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell, h mondjam, a 4-esnek igaza lehet...

Én 28 éves koromig szűz voltam, csak mert mindig a rendes beszélgetős srácot (barátot) látta emiatt bennem minden lány... Na meg nem szeretek a nőkkel durván bánni, pedig sajnos azt tapasztalom, h tagadják de ez (is) kell nekik ha férfiról van szó...

29 F

2013. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

4esssel nem értek egyet, hiszen ö is csak általánosit.

Már régóta nem vagyok szüz mégis tudok kedves és normális lenni a lányokkal. Ez nem azon mulik, hogy menyit és mikro dugtál, hanem azon, hogy mennyire ismered az etikettet.

2013. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én pont megfelelő vagyok!
2013. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Pedig a négyes válaszolónak valahol igaza van,csak azt felejtette el odaírni hogy azért vannak kivételek,de ki nem szarja le az általánosításokat,ha valakire ez nem jellemző akkor ne vegye magára,aki meg ezért vergődik azon csak nevetni tudok,sőt direkt azért általánosítok hogy lássam az emberek vergődését akik magukra ismertek :D
2013. ápr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Részben van igaza a négyesnek, a nők nem arra vágynak, hogy egy nyálgép udvaroljon nekik, aki nem merné megtapizni se a cs.csüket kéretlenül...de azt sem szeretik ha földbe döngölik őket.
2013. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Az a baj, hogy nagyon sokan nem látják a fától az erdőt. Mindenki csak a páwákra meg a ribancokra figyel (függetlenül, hogy díjazza-e őket vagy nem) és senki nem veszi észre a kedves, aranyos lányokat/srácokat akik inkább meghúzzák magukat.
2013. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!