Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Párkapcsolatban lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Párkapcsolatban lehet hátrány a megereszkedett, striás, lógó mell?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 13:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A melleim miatt vagyok gátlásos :P képet nem küldök.
2013. júl. 30. 14:00
 12/19 anonim ***** válasza:

Akkor ne legyél gátlásos, megmondtam :D

22F

2013. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
bárcsak olyan könnyű lenne :P
2013. júl. 30. 14:12
 14/19 anonim ***** válasza:
Pedig valahogy muszáj lesz :P
2013. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
tudom
2013. júl. 30. 14:19
 16/19 anonim ***** válasza:

szia kedves kérdező! én is 18 éves lány vagyok, hasonló gondjaim vannak, 85D-s mellem borzasztóan lóg, striás is, ráadásul a combom, csípőm is tele van striákkal... nagyon szégyellem a testemet emiatt, nagyon gátlásos voltam mindig is, strandra se merek járni.

viszont! ugyan nem voltam sok fiúval eddig, de soha senki nem szólta meg, soha senkit nem zavart. a jelenlegi barátom (már másfél éve együtt vagyunk) imád úgy, ahogy vagyok, és teljesen elfogadta, hogy "így sikerültem". biztosan Te is fogsz találni olyat, aki úgy szeret, ahogy vagy, akármilyen hibával.

2013. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod kitenni a saját képed, akkor keress hasonlót az Interneten.

Legalább látod, hogy nem vagy egyedül vele, és más is talál párt.

2013. júl. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szia, 20 éves vagyok, nekem 90 H-s mellem van, mondjuk nem vagyok egy kos növésű, de kövér sem vagyok. Először nagyon zavart, hogy lóg, de egy idő után megszoktam. Vannak viszont tipikus melltartó típusok, amiben szinte alog látszik, tehát nem kell aggódnod, esetleg ha privátban küldessz képet én is küldök magamról. És egy ébként a fiúk szeretik az ilyet, legalábbis akikkel én találkoztam.:-)
2013. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek az ilyen keblek. Emiatt ne légy gátlásos, sokkal inkább gátlástalan :P

22F

2013. júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!